Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nīcā atklāts atjaunotais rotaļu laukums

Ar dziesmām, dejām un rotaļām trešās Adventes priekšvakarā Dārza ielas daudzdzīvokļu namu pagalmā Nīcā dažādu vecumu bērni kopā ar vecākiem pirmo reizi kopīgi aizdedza svētku eglīti, svinot rotaļu laukuma papildināšanu ar vēl vienu konstrukciju. Klāt bijis arī Ziemassvētku rūķis un novada domes priekšsēdētājs Agris Petermanis, informē projekta vadītāja Agija Kaunese.

Sarīkojums bija arī veltīts Dārza un Saules ielas vecāku kopēji īstenotā projekta "Jaunumi vecajā rotaļlaukumā" noslēgumam. VAS "Latvijas Hipotēku un zemes bankas" klientu kluba "Mēs paši" izsludinātajā projektu konkursā tas saņēma finansiālu atbalstu.

Piesaistīti līdzekļiem arī no novada domes un pašiem iedzīvotājiem.

Kopumā īstenotas aktivitātes par 977,80 latiem. Lielāko daļu darbu paveikuši vecāki, piepalīdzot mazajiem pagalma saimniekiem – bērniem, norāda A. Kaunese.

Plašāku projekta aprakstu iespējams lasīt Nīcas novada mājaslapā. FOTO.

Pievieno komentāru

Nīcas novadā