Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nīcā aizvada pirmo biedrību un interešu kopu salidojumu

Lai apzinātu Nīcas novada biedrību un interešu kopu darbības virzienus un iepazītu cits citu, pirmo reizi tika rīkots vietējo organizāciju salidojums, informē abiedrisko attiecību speciāliste Gunita Šime.

11. aprīļa vakarā Otaņķu Tautas namā kopā pulcējās 10 biedrības - „Kalnišķu Īves”, „Ziedēt arī atvasarā”, „Ugunskurs”, „Bārtas upes radošā apvienība” (BURA), „Cerību krāsa”, „Nīcas novada attīstības biedrība”, „All Nature”, „Sabiedrisko mediju biedrība”, „Nīca Dārza iela 2”, „Otaņķu mednieku klubs” un 3 interešu kopas – „Rude”, „Aizjomietes”, „Kalvas”. Katrs  iepazīstināja ar savu darbību – stāstot, demonstrējot fotogrāfijas vai video, izstādē izvietojot savus rokdarbus vai dziedot.

Pasākumā piedalījās arī Kurzemes NVO atbalsta centra direktore Inese Siliņa. Viņa ne vien informēja par sadarbības iespējām ar savu vadīto biedrību, bet arī novērtēja atbalstu Nīcas novada iedzīvotāju aktīvai darbībai, uzsverot, ka nav daudz pašvaldību, kur tā ir.

Dalībnieki atzina, ka uzzinājuši daudz ko jaunu, radās ieceres turpmākai sadarbībai. Pasākuma otrā daļa tika aizvadīta ar mūziku, dejām un konkursiem.
   
Par pasākuma rīkošanas ideju jāpateicas „Kalnišķu Īves” vadītājai Initai Ķaupelei, organizēšanā aktīvi iesaistījās pieaugušo izglītības metodiķe Diāna Ansule, Otaņķu Tautas nama vadītāja Inese Šalma un interešu kopas „Rude” vadītāja Aija Šķubure. Paldies arī interešu kopas „Rude” sievām par viesmīlīgu uzņemšanu „savās mājās” un tehniskajam palīgam Vinetai Jušķevicai.

Pievieno komentāru

Nīcas novadā