Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nīcā aizvada jauniešu dienu

Nīcas Jauniešu centrs 31. janvārī rīkoja Jauniešu dienu, kas ir kļuvusi par tradīciju un notika jau ceturto reizi. Šoreiz izvēlētā tematika bija "Filmu un multfilmu zvaigznes". Aktivitātēs kopumā piedalījās ap 150 jauniešu, kuri pārstāvēja septiņas organizācijas no dažādām Latvijas vietām – Liepājas, Kuldīgas, Alsungas, Saldus, Tukuma, Brocēniem un Vecpiebalgas.

Katra organizācija attēloja kādas konkrētas filmas personāžus, bet Nīcas Jauniešu centra jaunieši iejutās Adamsu ģimenītes lomā. Jauniešu organizācijas bija sagatavojušas atraktīvus priekšnesumus, kuros attēloja savus izlozētos tēlus, tāpat dienas gaitā bija citas aktivitātes – viktorīna par kino, kurā jaunieši varēja pārbaudīt savas zināšanas par aktieriem un filmām, aktīvā orientēšanās, kur bija atjautības uzdevumi, fiziski vingrinājumi, dziedāšana un citi pārbaudījumi.  Katrā aktivitātē komandas varēja iegūt punktus. Pēc tam sekoja kopīgā zupas ēšana un Trakā profesora šovs, kurā varēja vērot  dažādus ķīmiskus eksperimentus, tvaika eksplozijas un dedzināšanas trikus. Pēc tam sekoja Nīcas vokāli instrumentālā ansambļa “The Spirit” uzstāšanās, kura skatītājiem tik ļoti patika, ka pēdējās dziesmas laikā skatītāji ar ovācijām piecēlās kājās. Pēc tam sekoja “Oskaru pasniegšanas ceremonija” - kopvērtējumā pirmo vietu ieguva Kuldīga, otro Liepāja, trešo Alsungas jaunieši, bet stilizēto Oskara statueti ieguva visas organizācijas kā simbolisku pateicību par ierašanos Nīcā.

Dienas aktivitātēm sekoja balle, kurā spēlēja grupa “Lustīgais Blūmīzers”. Kopumā atsauksmes par pasākumu ir bijušas pozitīvas un jaunieši bija ļoti apmierināti ar šo pasākumu – gan dienas, gan vakara daļu.

Jauniešu centra Jaunatnes lietu speciāliste Anete Lankovska saka lielu paldies visiem, kuri atbalstīja un piedalījās pasākuma organizēšanā – Nīcas novada domei, Diānai Ansulei, Nīcas vidusskolai, Taņai Geslerei, Jānim Saukantam, Agijai Kaunesei, Andrim Ločmelim, Andrejam Geslerim, Jaunatnes lietu konsultatīvajai komisijai un visiem brīvprātīgajiem jauniešiem! Uz tikšanos piektajā Jauniešu dienā, kas notiks 2016. gada 30. janvārī!

Informāciju sagatavoja
Nīcas Jauniešu centra Jaunatnes lietu speciāliste
Anete Lankovska

Pievieno komentāru

Nīcas novadā