Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nīcā aicina uz Mūzikas skolas 25 gadu jubilejas koncertu

1. maijā Nīcas Mūzikas skola svinēs savu 25. jubileju, kopš skolas dibināšanas. Jubilejas reizē - 1. maijā plkst. 14.00 Nīcas kultūras nama Baltajā zālē - priecēsim klausītājus ar koncertu, kurā kopā muzicēs gan skolas audzēkņi, gan pedagogi, gan arī bijušie skolas absolventi.
   
1988. gadā Nīcā jau darbojās E. Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolas filiāle, bet 1990. gadā skola ieguva neatkarīgu statusu ar filiāli Rucavā. Sākotnēji mūzikas skola darbojās gan Nīcas pagasta padomes, gan kultūras nama, gan Nīcas vidusskolas telpās, Rucavā – Rucavas vidusskolā, bet no 2003. gada Nīcas Mūzikas skolai ir gaišas, estētiskas, profesionālās ievirzes izglītības programmu prasībām atbilstošas telpas Nīcas novada domes ēkas 3. stāvā. Rucavas filiāle darbojusies arī Rucavas saieta nama telpās, bet tagad – Rucavas pamatskolā.
    
2014./2015. m. g. skolā mācās 77 audzēkņi no 5 līdz 15 gadu vecumam šādās izglītības programmās: Taustiņinstrumentu spēle – Klavierspēle, Akordeona spēle, Stīgu instrumentu spēle – Vijoļspēle, Ģitārspēle, Pūšaminstrumentu spēle – Flautas spēle. Skolā strādā 10 augsti kvalificēti pedagogi.
    
Mēs varam lepoties ar savu audzēkņu augstajiem sasniegumiem starptautiskajos, valsts un Kurzemes novada konkursos. Nīcas vārds vairākkārt izskanējis Kauņā, Druskininkos, Rīgā, Dobelē, Saldū, Liepājā, Madonā, Alsungā un Liepājas reģionā. Lepni esam arī par mūsu skolas absolventiem, kas saistījuši savu turpmāko profesijas izvēli ar mūziku.
   
Aicinām skolas jubilejas pasākumu apmeklēt Nīcas un Rucavas novada iedzīvotājus, bijušos audzēkņus un skolotājus!

Uz satikšanos, 1. maijā!

Nīcas Mūzikas skolas direktore Dina Sleže

Pievieno komentāru

Nīcas novadā