Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nīcā aicina uz Muzeju nakti

2015.gads Latvijā tiek aizvadīts, pieminot divus izcilus latviešu dzejniekus – Raini un Aspaziju. Abām personībām šogad ir veltīti Muzeju nakts pasākumi. Latvijas muzeji piedāvā ļoti plašu, daudzveidīgu aktivitāšu klāstu, arī Nīcas Senlietu krātuve un Nīcas vidusskolas muzejs.

16.maijā no 18.00 līdz 23.00 Senlietu krātuvē varēs meklēt saikni starp Aspaziju un Nīcu, skatīt rokdarbu izstādi un lasīt dzeju izšuvumos. Nīcas vidusskolā būs iespēja iepazīties ar trīs vidusskolnieču fotogrāfijās iemūžinātiem Nīcas skatiem, lasīt un atklāt  Raiņa un Aspazijas dzeju šajās fotogrāfijās, pārbaudīt erudīciju par abiem dzejniekiem, rast  iedvesmu un savas domas mēģināt uzlikt uz papīra.

Skolas ziemas dārzā lellīte Lolīte būs saaicinajusi lelles un citas rotaļlietas uz Lielo leļļu parādi, varēs izgatavot savu lelli un klausīties dzejnieku bērnu dzejoļus sākumskolēnu izpildījumā. Uz tikšanos Muzeju nakts pasākumos.Visi mīļi gaidīti!

www.nica.lv

Pievieno komentāru

Nīcas novadā