Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nīcā aicina darbā Bāriņtiesas priekšsēdētāju

Nīcas novada dome izsludinājusi pieteikšanos uz vakanto Nīcas novada Bāriņtiesas priekšsēdētāja amatu.

Pretendentiem, atbilstoši Bāriņtiesu likumam, nepieciešama otrā līmeņa augstākā akadēmiskā izglītība pedagoģijas, psiholoģijas, medicīnas vai tiesību zinātnē vai zinātnes nozarei atbilstoša profesionālā (pedagoga, psihologa, jurista, sociālā darbinieka, ārsta) izglītība, zināšanas un iemaņas administratīvajā darbā (pieredze bāriņtiesu darbā, juridiskā izglītība tiek uzskatīta par priekšrocību), bāriņtiesu procesu reglamentējošo normatīvo aktu pārzināšana.

Tiek prasīta arī augsta atbildības izjūta, precizitāte, labas komunikācijas spējas, prasme strādāt ar datorprogrammām MS Office.

Motivācijas vēstuli un CV līdz 20. jūnijam jāiesniedz Nīcas novada domē sekretārei (16 kab.) vai jāsūta pa e-pastu: dome@nica.lv.

Pievieno komentāru

Nīcas novadā