Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Muzeju dienā Nīcas novadā pulcējas Lejaskurzemes vēstures pētnieki

19. oktobrī Nīcas novadā pulcējas ap trīsdesmit Lejaskurzemes novadu muzeju ļaudis. Viesošanās citam pie cita, savu vēstures bagātību izrādīšana, dalīšanās pieredzē un savstarpēja sapazīšanās kļuvusi par tradīciju.

Muzeju dienu Nīcā organizē Nīcas Senlietu krātuves vadītāja Gita Vanaga,  Otaņķu Senlietu krātuves vadītāja Lelde Jagmina un Nīcas vidusskolas muzeja vadītāja Sandra Pankoka, vēstīts Nīcas novada mājaslapā.

Ciemiņus ar novadu iepazīstināja novada domes priekšsēdētājs A.Petermanis, ar priekšnesumiem sveica Nīcas Mūzikas skolas audzēkņi un pedagogi.

Dienas gaitā tiek apmeklēts ne vien vidusskolas muzejs un Nīcas un Otaņķu senlietu krātuves, bet arī Rogu ģimenes un Gitas Vanagas privātkolekcijas. Plānots īsu  mirkli izbaudīt jūras skatus Jūrmalciemā.

Pievieno komentāru

Nīcas novadā