Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Meklēs direktoru Nīcas vidusskolai 1

Nīcas vidusskolas direktors Gunārs Grīnbergs pēc 49 gadiem pedagoģijā un 35 gadiem skolas vadībā nolēmis doties pelnītā atpūtā. Pašvaldība meklēs piemērotāko kandidatūru, kas varētu stāties pieredzējušā skolas vadītāja vietā.

Apaļā jubilejas gadā nolēmis beigt darba gaitas, pajoko ilggadējais Nīcas vidusskolas direktors Gunārs Grīnbergs. Viņš skolu vadīs līdz 23. septembrim. Pēc pensionēšanās pilnībā varēšot nodoties dzīves baudīšanai, stundu vadīšanu vairs neuzņemsies. Hobiju esot daudz – medības, makšķerēšana, darbs dārzā.

Domes sēdē deputāti nolēmuši veidot piecu cilvēku komisiju, kas izstrādās kritērijus un atlasīs pretendentus, lai atrastu speciālistu, kurš varētu pārņemt vidusskolas vadību pēc tam, kad būs beigušās G. Grīnberga pilnvaras, informē Nīcas novada domes priekšsēdētājs Agris Petermanis.

Pašvaldība vēl nesteigsies ar aizstājēja meklēšanu līdzšinējam direktoram, to darīšot tikai pēc tam, kad G. Grīnbergs beigs pildīt savas pilnvaras kā skolas vadītājs, uzsver A. Petermanis. Tas varētu nozīmēt, ka līdz brīdim, kamēr pašvaldība amatā apstiprina jaunu direktoru, skolu vadīs direktora pienākumu izpildītājs.

Iepriekš bijušā Liepājas rajona teritorijā skolu vadītāju sastāvā veiktas izmaiņas Grobiņas novadā. Aprīlī, nesagaidot mācību gada beigas, Gaviezes pamatskolā līdzšinējās direktores Ingas Almanes vietā stājies Armands Pričins.

Kopumā par iepriekšējo direktori nevarot teikt nevienu sliktu vārdu, apliecina Grobiņas novada Izglītības nodaļas vadītājs Zigmunds Cinkus. Varbūt pateikts kāds skarbāks vārds, ko nav sapratuši vecāki, ar pašvaldību nav izdevies atrast kopsaucēju par projektiem. Pēc sarunas ar Grobiņas novada domes izpilddirektoru skolas vadītāja nolēmusi uzrakstīt atlūgumu, skaidro Z. Cinkus. Viņas vietā stājies kolēģiem un bērniem jau labi zināmais pedagogs A. Pričins, konkursu uz pamatskolas direktora vakanci Gaviezē neizsludināja.

Plašāk lasiet trešdien, 14. septembrī, laikrakstā "Kursas Laiks".
 

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Nīcas novadā