Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

LLU ar izcilību absolvē arī nīceniece

No 13. līdz 20. jūnijam Latvijas Lauksaimniecības universitātē (LLU) noritēs vasaras izlaidumu sesija. Teju 900 absolventu vidū ir arī pieci jaunie speciālisti, kuri studijas beiguši izcilām un teicamām sekmēm, par ko izlaidumā saņems "sarkano diplomu".

LLU izcilības jeb "sarkano diplomu" diplomu pasniedz pamatstudiju absolventiem, kuriem studiju laikā vismaz 75 procenti no atzīmēm bijušas 9 (teicami) vai 10 (izcili), un nav vērtējumu, kas zemāki par 7 ballēm (labi), kā arī valsts eksāmeni vai studiju noslēguma darbi aizstāvēti ar 9 vai 10 ballēm.

Studijas ar izcilību šogad beigusi Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātes studiju programmas "Ekonomika" absolvente Guna Šolmane no Viesītes, Pārtikas tehnoloģijas fakultātes studiju programmas "Pārtikas produktu tehnoloģija" absolvente Santa Smirnova no Nīcas, Lauku inženieru fakultātes studiju programmas „Ainavu arhitektūra un plānošana” absolvente Jekaterina Gertmane no Rīgas, Meža fakultātes studiju programmas „Mežzinātne” absolvents Pauls Zeltiņš no Rīgas, kā arī Lauku inženieru fakultātes studiju programmas „Vide un ūdenssaimniecība” absolvente Agnese Grīnberga no Ādažiem.
                                                            
Pirmais LLU vasaras izlaidums notiks šosestdien, 13. jūnijā, kad universitātes beigšanu un augstākās izglītības diploma iegūšanu svinēs Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātes absolventi. Pārējo fakultāšu izlaidumi Jelgavas pils Aulā noritēs nākamnedēļ.

Pievieno komentāru

Nīcas novadā