Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lauksaimniekus informēs par aktualitātēm

Ceturtdien, 13. augustā plkst. 11:00 Nīcas kultūras namā, Bārtas ielā 6, Nīcā notiks bezmaksas informatīvais seminārs „Aktuāla informācija lauku saimniecību attīstībai”, kura ietvaros ikviens varēs uzzināt aktuālo informāciju saistībā ar:

Lauku atbalsta dienesta (LAD) izsludināto mazo lauksaimnieku atbalsta programmu, un citām šobrīd aktuālām atbalsta programmām. Par to stāstīs LAD Dienvidkurzemes reģionālās lauksaimniecības pārvaldes Lauksaimniecības un lauku attīstības daļas vadītāja Santa Sidorenko.
   
Latvijas zemes fonda darbību un citām ALTUM aktualitātēm. Par to stāstīs Attīstības finanšu institūciju ALTUM Liepājas reģionālā centra vadītājas vietnieks un vecākais kredītprojektu vadītājs Andris Bergs.

Līdzīgs seminārs notiks 20. augustā Priekules kultūras namā (Peldu ielā 1, Priekulē) un 27. augustā Durbes kultūras namā (Skolas ielā 5, Durbē).

Papildus informāciju var iegūt pie SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Lauku attīstības konsultantiem novados vai Liepājas nodaļas uzņēmējdarbības konsultanta Alekseja Kačanova ( aleksejs.kacanovs@llkc.lv; tālr. nr. 27843096).

Aleksejs Kačanovs
SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs"
Liepājas nodaļas uzņēmējdarbības konsultants

Pievieno komentāru

Nīcas novadā