Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lāsma Petermane apstiprināta par Nīcas vidusskolas direktori 9

(Papildināts viss teksts.) Lāsma Petermane apstiprināta par Nīcas vidusskolas direktori. Tas noticis ceturtdien, 10. novembrī, Nīcas novada domes sēdē.

"Par" L. Petermanes kandidatūru balsoja septiņi deputāti – Jānis Otaņķis, Dainis Skrodis, Daina Siksna, Inguna Lībeka, Ainārs Teteris, Jānis Ausējs un Jānis Narbuts. Balsojumā atturējās Ilgvars Pirtnieks. Nebalsoja trīs deputāti – Agris Petermanis, Mārtiņš Ābols un Mārtiņš Sīlis.


Jau ziņojām, ka Nīcas novada domes izveidotā komisija nevienu no četriem pretendentiem uz Nīcas vidusskolas direktora vakanci nebija atzinusi par gana piemērotu. Kandidātu šim amatam no sava vidus ļāva izvirzīt izglītības iestādes kolektīvam, kas kā piemērotāko nosauca līdzšinējo direktora vietnieci audzināšanas darbā L. Petermani.

Pirms balsojuma deputāts M. Ābols gan rosināja izsludināt atkārtotu kandidātu pieteikšanos vai arī konkursu, kurā kā kandidāte startētu arī pati L. Petermane – tādējādi pašai būtu labāka sajūta un tiktu novērstas aizmuguriskās runas.

Savukārt deputāts Mārtiņš Sīlis uzdeva vairākus jautājumus kandidātei, tai skaitā – kas ir mainījies pa šo laiku un kāpēc nu viņa piekritusi ne tikai iesaistīties pretendentu atlases komisijas darbā, bet arī pati ir ar mieru kļūt par direktori.

L. Petermane pateicās deputātam M. Ābolam par rūpēm par viņas pašsajūtu, un apliecināja, ka ir gatava uzņemties atbildību un strādāt tūlīt, lai Nīcas vidusskola būtu kā pērle. Atbildot uz M. Sīļa jautājumu, L. Petermane izteicās, ka ir par jaunām vēsmām izglītības iestādes vadībā un cerējusi, ka pieteiksies kāds spēcīgs kandidāts. Taču pēc tam, kad pēc komisijas vērtējuma tāda nav bijis, nav vairījusies no kolektīva ieteikuma pašai uzņemties atbildību par skolas turpmāko izaugsmi.

Plašāk par sēdes gaitu, kā arī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas un Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja speciālistu viedokļus lasiet piektdien, 11. novembrī, laikrakstā "Kursas Laiks". 


Pievieno komentāru

Komentāri 9

Vecis

nu jā, tā'tak ir netaisnība! zin petermane baigi gudrā (oligrhas) pārējos kanvidātu nevija vizuāli redzējusi un protams noraidīja viņus. nu ko lai saka- OLIGARHS :)

pirms 8 gadiem, 2011.11.15 17:41

Laima

Lāsma būs cilvēks īstajā vietā. Lai veicas!

pirms 8 gadiem, 2011.11.11 00:12

nu brālīt

pilnīgs sviests.. par balsojuši cik zinu protams tie, kas lojāli "Bosam" un kuriem ir bērni skolā, jo kā gan citādi, bērns skolā un es pret pirmo lēdiju.. nē, nē var sanākt šmuce.. stādos priekšā to situāciju, ka atkal orators pasaka savu runu un visi paceļ roku, jojābalso taču, bet pasiemsava viedokķla nav vai tas jau sen apspiests.. cik sanācis sakarties ar pirmo lēdiju zinu ka tiem kam raksturiņš vājāks, tad to viedoklis tiek ātri apspiests, jo viņas viedoklis ir vienmēr labāks, un demokrātija viņas pusē labāka, p[at neklausoties lietas būtībā, kas bieži ir izcilāka, nekā viņas uzspiestais viedoklis.. iesaku citiem kādreiz iegriesties domes sēdēs, lai paskatītos uz mūsu deputātiņiem, kur lielākai daļā šķiet nav nejausmas ko viņi tur dara un kuri ievēlēti tikai tādēļ, ka ir labi cilvēki un kāds tos kvoruma pēc ir paļūdzis savā sarakstā, bet reāli', kā deputāti ir nulles zem "bosa" tupeles.. lai veicas nabaga nīcenieki. nekas nav main;ījieskopš pabeidzu skolu

pirms 8 gadiem, 2011.11.10 23:30

trix

Te ir bildē dubulzods,
Bet direktores vieta gods.
Domē gan jau drīz būs robs,
To ieņemt no Petermaņu klana cilvēkam būs gods.....

Par lielu ģimeņu parvaldības kolektīvu nīcas novadā.........

pirms 8 gadiem, 2011.11.10 21:42

GHJ

Nīcas pārstāvji,petermaņi šakāļi......Smiekli nāk,pārejie tad simtnieki:D ..

pirms 8 gadiem, 2011.11.10 20:43

.

Lai jaunajai direktorei izdodas skolu uzspodrinat kaa peerli! Lai prieks par jauno amatu un lai pietiek milestibas un patiesu rupju par it visiem Niicas beerniem, lai izdodas ar azartu un inovativu pieeju celt skolas prestizhu. Ja cilveks jau teju 30 gadus bijis sis skolas direktora vietnieks, ta ir logiska pecteciba, lai vai kaa tas ari izskatitos no malas un uz visadiem citiem foniem.

pirms 8 gadiem, 2011.11.10 20:13

zix

Petermanis Janis varetu iet stradat par skolas saimniecibas daļas vadiitaaju

pirms 8 gadiem, 2011.11.10 19:31

sl

esmu šokā..... vienreiz šīs petermaņa ambrāžas Nīcā ir jāizbeidz..... KNAB lai skatās cik tur kas ir legāli

pirms 8 gadiem, 2011.11.10 18:53

Nīcas novadā