Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Laimē televizoru, abonējot "Kursas Laiku" 4

Nīcas vidusskolas fizikas, komerczinību un ekonomikas skolotāja Agita Mače ir šā gada abonēšanas akcijas "Abonē laikrakstu "Kursas Laiks"" lielās balvas ieguvēja. Televizors nav nekāds dabas brīnums, un A. Mačei mājās tādu jau ir trīs, tomēr par ceturto viņa tikai priecājas.

"Laikrakstu "Kursas Laiks" līdztekus citiem preses izdevumiem abonēju visai ģimenei. Cītīgākā lasītāja ir mana mamma Elza Jurķe. Es pati par interesantāko laikrakstā izlasu portālā "Rekurzeme", bet tad, ja gribu zināt sīkāk, šķiru laikrakstu vaļā," pastāsta A. Mače.

Laimests “Kursas Laika” akcijā nav nekas ārkārtējs, jo mājās TV ekrānu netrūkst. “Viens stāv virtuvē, viens viesistabā, ir vēl viens,” televizorus uzskaita A. Mače. Tajā pašā laikā viņa priecājas par laimestu, jo mammas istabā sava TV ekrāna nav. “Viņa jau ir cītīgākā avīzes lasītāja, un viņai arī pienākas televizors,” spriež A. Mače.

Meita Aiva vairāk kāra uz internetu. “Es pati arī vairāk laika pavadu, pārlūkojot jaunumus interneta lapās. Visi kopā skatāmies iemīļoto seriālu “UgunsGrēks”, bet pārējo pēc katra paša interesēm. Mani iepriecina “Lattelecom TV” piedāvātā iespēja ierakstīt un pēc tam noskatīties kādu seriālu vai raidījumu,” pastāsta A. Mače. Arī viņu kaitina nebeidzamās televīzijas reklāmas, kuru ilgums dažkārt pārsniedz filmas garumu. “Ierakstu un vienkārši pārtinu reklāmas, lai netērētu tik dārgo laiku,” saka skolotāja, pretēji LTV reklāmas rullītim, kurā mēģina iegalvot, ka bez reklāmas mums būtu tikai viens šampūns un viena veida zobu birste, vienas krāsas portfelis un viens vienīgs sporta veids. Izrādās, ka bez reklāmas iztiek tīri labi. “Kursas Laiks” pievienojas gudrajam skolotājas lēmumam ekonomēt savu laiku pašu interesēm.

“Kursas Laiks” pēc sarunas ar skolotāju Agitu Mači sastapa arī viņas audzināmo klasi. Daži no 12. klases jau zināja par skolotājas veiksmi, bet dažiem tas bija pārsteigums, sak, jāapsveic skolotāja. Ieteikums Nīcas vidusskolas 12. klases dažiem skolēniem: “Ja ieteiksit “pasūtiet “Kursas Laiku”” vecākiem, tad vienmēr zināsit, kurš laimējis televizoru abonentu akcijā. Iespējams, nākamreiz tā būs Jūsu ģimene.”

Pievieno komentāru

Komentāri 4

es_pats

:) Prieks! Bet vai tas bija iemesls pirms pāris gadiem fizikā man likt 6 balles! ?! nedomāju viss! :D:D

pirms 4 gadiem, 2015.02.04 17:04

kā ta

Lohiem 6 balles ir normāls rādītājs :)))

pirms 4 gadiem, 2015.02.05 10:18

ha ha

Es domāju, ka baigi lielais teļuks bet tā jau tāfele....

pirms 4 gadiem, 2015.02.05 10:21

Nīcas novadā