Konkursa piekto jubileju Nīcā atzīmēs kopā ar "Savējiem"

Sestdien, 21. aprīlī, plkst.18 Nīcas kultūras namā jau piekto reizi notiks dziesmu un deju konkurss "Dzintara zvaigzne". Vērtējumam pieteikti 20 priekšnesumi. Puse no dalībniekiem ir no Nīcas novada abiem pagastiem - Nīcas un Otaņķu, pārējie no Bārtas, Grobiņas, Liepājas un Rīgas, informē sabiedrisko attiecību speciāliste Gunita Šime.

Kultūras nama direktore Agija Kaunese atklāj, ka lielākā daļa dalībnieku ir padsmitnieki, bet visjaunākā soliste ir tikai divus gadus veca. Vairāk pieteikti dažādi vokālie priekšnesumi, uzstāsies arī deju grupas. Tāpat kā iepriekšējos gados konkursantus vērtēs gan profesionāla žūrija, gan arī skatītāji.

Konkursa jubilejas reizē īpaša būs novada mūziķu – jaunizveidotā vokāli instrumentālā ansambļa "Savējie" uzstāšanās. Armands Laugalis, Lauris Sils, Kristīne Sila, Dāvis Brikmanis, Guntars Ģirnis, Kristaps Vahņenko un Gatis Siksna ne vien piespēlēs solistiem, kam nav fonogrammas, bet arī sniegs koncertu laikā, kad žūrijas komisija skaitīs balsis un izvērtēs konkursantu sniegumu.

Pasākumu apmeklēt tiek aicināts ikviens mūzikas un dejas mīļotājs, jo skatītāju atbalsts ir ļoti svarīgs, pie tam, ieejas kartes vienlaicīgi piedalīsies loterijā.

Pievieno komentāru

Nīcas novadā