Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kalnišķos popularizē veselīgu un aktīvu dzīvesveidu

Projektā tika iegādāts vingrošanas aprīkojums: nūjošanas nūjas, vingrošanas paklājiņi, fitnesa bumbas, pildbumbas, espanderi, elastīgie vingrošanas stieņi, līdzsvara spilveni, mūzikas centrs nodarbību pavadījuma nodrošinājumam un fotoaparāts aktivitāšu iemūžināšanai un publicitātei.

Realizējot projektu tiek īstenots viens no biedrības galvenajiem mērķiem – popularizēts un atbalstīts veselīgs dzīvesveids, un iedzīvotāji iesaistīti fiziskās aktivitātēs.

Projekta nosaukums: “Dzīvesprieku un možu garu visiem Kalnišķu iedzīvotājiem”

Projekta īstenotājs: biedrība “Kalnišķu Īves”

Projekta adrese: Kalnišķu sabiedriskais centrs, Kalnišķu ciems, Nīcas pagasts, Nīcas novads

Kontaktinformācija: Inita Ķaupele, biedrības “Kalnišķu Īves” vadītāja, t.28361268

********************************************

Biedrība “Liepājas rajona partnerība” aktīvi darbojas jau kopš 2006. gada, un tās darbības mērķis ir veicināt un atbalstīt sabiedrības iesaistīšanos lauku teritorijas attīstībā. Liepājas rajona partnerības teritorija ir viss bijušais Liepājas rajons.

No 2009. gada Liepājas rajona partnerība īsteno vietējās attīstības stratēģiju, kuras ietvaros katru gadu sludina atklātus projektu konkursus. “Leader” programmas ietvaros īstenoti jau teju 200 projektu.

Projektu rezultātā ir izveidoti bērnu un jauniešu aktīvās atpūtas un rotaļu laukumi, izveidoti un uzlaboti jauniešu centri, īstenoti projekti, kas saglabā dabas un kultūras mantojumu, izveidotas sociālo un sadzīves pakalpojumu vietas, biedrības iegādājušās pamatlīdzekļus savas darbības pilnveidošanai, kā arī izveidoti dažādi infrastruktūras objekti iedzīvotāju brīvā laika pavadīšanai.

www.lrpartneriba.lv

Apkopoja biedrības “Liepājas rajona partnerība” ELFLA administratīvā vadītāja Inita Ate

20150619-1347-logo-26-06.jpg

Nīcas novadā