Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jūrmalciemniece Ieva Ķergalve - adītāja jau trešajā paaudzē

Nīcas novada Jūrmalciemā dzīvojošā Ieva Ķergalve ar rokdarbiem aizrāvusies kopš bērnības. Jau piecu gadu vecumā pirmoreiz paņēmusi rokās adīkli. Jaunā sieviete atklāj, ka adīšanas māka nākusi mantojumā no vecmāmiņām, jo abas bijušas lielas adītājas. No viņām patiku pret šo nodarbi mantojusi arī I. Ķergalves mamma, un bijis tikai loģiski, ka adīšanai jau trešajā paaudzē pievērsusies arī jūrmalciemniece.

I. Ķergalve pastāsta, ka skolas laikā savu roku iemēģinājusi dažādos rokdarbos, tomēr adīšana ir tā, kas izturējusi laika pārbaudi. Pēdējos divus gadus jūrmalciemniece, reģistrējot savu darbību kā pašnodarbināta persona, adīšanai pievērsusies pastiprināti.

Jau divus gadus I. Ķergalves adījumus ikviens interesents var iegādāties Nīcas novada Tūrisma informācijas centrā (TIC). Par savu darbošanos viņa dara zināmu arī interneta vietnē “Facebook” un atzīst, ka par pieprasījuma trūkumu nevar sūdzēties.

Plašāk lasiet "Kursas Laika" 28. marta numurā!

Pievieno komentāru

Nīcas novadā