Jauno biologu skolas dalībniekiem būs lielākas izredzes kļūt par studentiem

Sestdien, 22. oktobrī, pulksten 11 Latvijas Universitātes Bioloģijas fakultātē, Rīgā, Kronvalda bulvārī 4 notiks Jauno biologu skolas (JBS) pirmā nodarbība. Tās tēma – zooloģija un sistemātika.

Jauno biologu skola ir izglītojoši izklaidējošs pasākums 9. – 12. klašu skolēniem. Tajā piedalīties ir aicināts katrs skolēns, kurš jūt interesi par dabu un dzīvajām radībām (ar aci redzamām un mikroskopiskām), un kurš vēlas zināt vairāk, nekā tiek stāstīts bioloģijas stundās.

JBS organizatori ir studenti, tādēļ pasākuma gaisotne ir brīva. JBS mērķis ir paplašināt skolēnu zināšanas bioloģijā, radīt interesi par šo zinātni, uzlabot skolēnu panākumus olimpiādēs un veidot priekšzināšanas studijām Bioloģijas fakultātē.

JBS nodarbības notiek piecas reizes mācību gada laikā. Katra nodarbība ir veltīta kādai bioloģijas apakšnozarei: zooloģijai un sistemātikai, šūnu, molekulārajai un mikrobioloģijai, cilvēka un dzīvnieku fizioloģijai, botānikai un ekoloģijai, kā arī hidrobioloģijai.

Nodarbības notiek konkursa veidā, tās laikā skolēni izpilda dažāda veida testus un uzdevumus. Katras nodarbības beigās tiek apbalvoti uzvarētāji katrā klašu grupā (9., 10., 11. un 12.).   

2011./2012. mācību gada jauno biologu skolas 1.–3. vietas ieguvēji kopvērtējumā 12. klašu grupā iegūst būtiskas priekšrocības, lai iestātos LU Bioloģijas fakultātē 2012. gadā.

Kontaktpersona: Agnese Kokina, LU Bioloģijas studentu asociācija, e-pasts agnese.kokina@gmail.com, tālrunis 26585869.

Pievieno komentāru

Nīcā