Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaunieši vingros, muzicēs, filmēs un fotografēs

Rudē ierīkos fitnesa studiju, Nīcā dibinās ansambli, kā arī mācīsies filmēt un fotografēt – tās ir iespējas, kādas Nīcas novadā pavērsies jauniešiem saturīgi pavadīt brīvo laiku.

Nīcas novada dome ar finansiālu atbalstu no Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai īstenojusi projektu “Nīcas novada jauniešu brīvā laika pavadīšanas iespēju dažādošana,” informē Attīstības nodaļas projektu vadītāja Laura Pakule-Krūče.

Otaņķniekiem pagasta centrā Rudē saieta namā ģimenēm ar bērniem 1. stāva telpās būs iespēja izvingrināt muskuļus, uzlabot stāju un figūru, jo tur tiks ierīkota fitnesa studija. Trenažieri jau atgādāti, vēl tikai jāsakārto telpu jautājums, tad arī ierīces varēs uzstādīt, pastāsta Otaņķu pagasta pārvaldes vadītāja Anda Veidele.

Nīcas Jauniešu centrā saņemtā aparatūra pamazām tiek iemēģināta, stāsta centra vadītājs Raivis Kalējs. Videokameru skolēni izmantojuši, sagādājot pārsteigumus Skolotāju dienā. Fotoaparāts ir jaudīgs, tam ir plašs izmantošanas iespēju klāsts, vēl viss nemaz nav apgūts, neslēpj centra vadītājs. Esot doma sarīkot kursus, lai jaunieši un citi interesenti gan jauno tehniku apgūtu, gan arī ko vairāk par fotografēšanu uzzinātu. Vēl Jauniešu centra rīcībā nonācis arī datora komplekts ar programmām, ar kuru palīdzību varēs apstrādāt un montēt foto un video failus.

Savukārt Nīcas vidusskolas skolēni priecājas par iespējām atklāt mūzikas studiju, jo tikko atgādāti mūzikas instrumenti – bungas, ģitāras, kā arī pastiprinātāji. Kā pastāsta 11. klases skolnieks Dāvis Brikmanis, radusies doma atjaunot ansambli, varbūt pat varētu veidoties divi sastāvi atšķirīga vecuma jauniešiem.

Plašāk lasiet  laikraksta "Kursas Laiks" 17. oktobra numurā.

Pievieno komentāru

Nīcas novadā