Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izveido rotaļlaukumu Grīnvaltu ciemā

Projekta laikā izveidots bērnu rotaļlaukums Nīcas novada Grīnvaltu ciemā, kurā līdz šim nebija nekādas brīvā laika pavadīšanas iespējas.

Rotaļlaukums aprīkots ar dubultajām šūpolēm, līdzsvara šūpolēm, bērnu rotaļu kompleksu, soliem un atkritumu urnām. Lai norobežotu rotaļlaukuma teritoriju, Nīcas novada dome ir uzstādījusi nožogojumu.

Projekta nosaukums “Bērnu rotaļlaukuma izveide brīvā laika pavadīšanai Grīnvaltu ciemā”
Projekta īstenotājs – biedrība “Nīcas novada attīstības biedrība”
Adrese: Pērkones iela 5, Grīnvalti, Nīcas pagasts, Nīcas novads.

Projekta vadītāja: Līva Meldere; e-pasts: liva.meldere@nica.lv.

**********************************************

Biedrība “Liepājas rajona partnerība” aktīvi darbojas jau kopš 2006. gada, un tās darbības mērķis ir veicināt un atbalstīt sabiedrības iesaistīšanos lauku teritorijas attīstībā. Liepājas rajona partnerības teritorija ir viss bijušais Liepājas rajons.
No 2009. gada Liepājas rajona partnerība īsteno vietējās attīstības stratēģiju, kuras ietvaros katru gadu sludina atklātus projektu konkursus. “Leader” programmas ietvaros īstenoti jau teju 200 projektu.
Projektu rezultātā ir izveidoti bērnu un jauniešu aktīvās atpūtas un rotaļu laukumi, izveidoti un uzlaboti jauniešu centri, īstenoti projekti, kas saglabā dabas un kultūras mantojumu, izveidotas sociālo un sadzīves pakalpojumu vietas, biedrības iegādājušās pamatlīdzekļus savas darbības pilnveidošanai, kā arī izveidoti dažādi infrastruktūras objekti iedzīvotāju brīvā laika pavadīšanai. 

www.lrpartneriba.lv Apkopoja biedrības “Liepājas rajona partnerība” ELFLA administratīvā vadītāja Inita Ate

20150619-1347-logo-26-06.jpg


Nīcas novadā