Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izstrādās Nīcas pagasta attīstības programmu

Liepājas rajona Nīcas pagastā sākta attīstības programmas izstrāde 2008.-2015.gadam, vēstī Nīcas pašvaldības projektu koordinatore Liene Otaņķe.

Topošais dokuments tiek gatavots pakārtoti teritorijas plānojumam, kurš stājies spēkā aizvadītā gada nogalē. Programmas izstrādē, piesaistot attīstības plānošanas konsultantu, piedalās arī vietējie iedzīvotāji un speciālisti. Jau janvārī notiks pirmie programmas izstrādes darba grupas semināri, kuros aicinās piedalīties attiecīgo uzņēmējdarbības nozaru pārstāvjus, pašvaldības darbiniekus un sabiedrības pārstāvjus.
Nīcas pagasta attīstības programmas mērķis ir, balstoties uz spēkā esošo teritorijas plānojumu, noteikt Nīcas pagasta prioritāros attīstības virzienus un paredzēt laika grafiku prioritāro darbību īstenošanai.
"Vietējo iedzīvotāju un speciālistu piesaistīšana attīstības programmas izstrādē nodrošinās iespējami precīzāku esošās situācijas analīzi, kas ļaus noteikt iespējamos attīstības virzienus, precizēt un izvirzīt patiesi vajadzīgākās un nepieciešamākās attīstības prioritātes," uzsver Nīcas pašvaldības vadītājs Agris Petermanis.
Nīcas pagasts ir viens no lielākajiem un bagātākajiem Liepājas rajona pagastiem.

Pievieno komentāru

Nīcas novadā