Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iesvētīs Nīcas novada karogu

Lāčplēša dienā, 11. novembrī, pulksten 17 Jūrmalciema Nācaretes baznīcā notiks Nīcas novada karoga iesvētīšanas svinīgs pasākums, vēsta www.nica.lv.

Karogu iesvētīs luterāņu draudzes mācītājs Arvīds Bobinskis un baptistu draudzes sludinātājs Aivars Vadonis, muzikālus priekšnesumus sniegs novada pašdarbības kolektīvi.

Jau vairākus gadus Nīcas vidusskola Lāčplēša dienā organizē lāpu gājienu uz Latvijas brīvības cīnītāju atdusas vietām. Šogad plānots pēc pasākuma baznīcā doties lāpu gājienā uz Pankoku kapiem.

Transports uz Jūrmalciemu būs no Nīcas un Rudes pamatskolas. Jūrmalciema baznīca izvēlēta tādēļ, ka Nīcas baznīcu remontē, skaidro pašvaldība.

Pievieno komentāru

Nīcas novadā