Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iekavējas Nīcas vidusskolas virtuves bloka remonts. Vadība atradusi pagaidu risinājumus 7

Noslēgumam tuvojas Nīcas vidusskolas virtuves remonts, kas notiek vairāk nekā četru mēnešu garumā. Kamēr virtuve remontā, tikmēr ēst gatavošana norit pārkārtotā zēnu mājturības un tehnoloģiju kabinetā, bet maltītes skolēni ietur par ēdamtelpu pārveidotā sporta zālē.

“Kursas Laiks” jau pavasarī vēstīja, ka Nīcas novada dome lēmusi Valsts kasē ņemt aizņēmumu vairāk nekā 360 tūkstošu eiro apmērā, lai sakārtotu vidusskolas ēdnīcu un virtuvi. Nepieciešams bija gan kosmētiskais remonts, gan mēbeļu un iekārtu maiņa. Kopš uzcelta skolas piebūve un tajā iekārtota virtuve un ēdnīca, kārtīgs remonts tur nebija veikts.

“Gribējām remontdarbus veikt vasaras brīvlaikā, lai pēc iespējas mazāk traucētu mācību procesu un skolas ikdienu, taču visi nepieciešamie procesi, lai sāktu darbus, paņem ļoti daudz laika, tādēļ šis nodoms neizdevās,” saka skolas saimniecības vadītāja Liene Bārenīte. Un skolas direktore Lāsma Petermane papildina: “Rezultātā līgumu par remontdarbiem noslēdza tikai augustā. Vajadzēja izdomāt, kā organizēsim ēdināšanu, jo tūlīt sākās mācību gads. Iesākumā bija doma piesaistīt Rudes skolas virtuvi, taču, lai uztaisītu ēdienreizes tik milzīgam skaitam bērnu, tas nebija iespējams. Otrkārt, izsludināt iepirkumu ēdināšanas firmām nozīmētu, ka virtuves darbinieki uz laiku ir jāatlaiž. Un tas nekādi nav mūsu interesēs. Visi kopā meklējām risinājumus.”

Virtuves un ēdnīcas telpu remonts izglītības iestādei bija galvenā prioritāte, taču, kā atzīst L. Bārenīte, skolā visu laiku ir vēlmes un vajadzības. “Nākamais, kam ķersimies klāt, būs skolas aktu zāle, sāpīgs jautājums ir garderobes,” norāda L. Bārenīte.

Plašāk par Nīcas vidusskolu lasiet "Kursas Laika" 20. decembra numurā!


Pievieno komentāru

Komentāri 7

šakālēns

KAD TO VIENREIZ SAPRATĪS NOVADA VADĪTĀJI KA BŪVNIEKI KĀ VIENMĒR PIE***ĪS,APVEDĪS AP STŪRI,JOTAGAT JAU ŅIRDZ.

pirms gada, 2018.12.24 09:28

glīti

glīti saklāti galdi bērniem ...tikai..kāpēc tik maz dzēriens? ????

pirms gada, 2018.12.24 20:18

Veselīgu gadu

Cik veselīgs ir ūdens no ūdens torņa Nīcas centrā? Uz tā atrodas mobīlās antenas un darbojoties notiek starojums. Ūdenis visu uzņem iedzīvotāji dzer šo ūdeni. Pagasta vadība labu līgumu noslēgusi ar tele2. Pēdējos gados Nīcas iedzīvotāji vairāk sāk slimot ar onkoloģiskām problēmām iemels būtu šis

pirms gada, 2018.12.25 04:55

ha ha

Kā tad, viss jau ir iepriekš saplānots. Visi dzer apstaroto ūdeni un pēc gada atlidos no Gamma F planētas un visus savāks, bet tikai teļu2 klientus. Kurš būs izdzēris vairāk ūdeni, tam bonuss. Dzeriet ūdeni, un jūs tapsiet atbrīvoti no Nīcas vadības vardarbības uz visiem laikiem. :)))

pirms gada, 2018.12.26 23:29

Nīcas novadā