Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iedzīvotāji ir satraukti par iespējamām smakām

Nīcas pagasta „Līvos” 31. augustā tika organizēta sākotnējā sabiedriskās apspriešanas sanāksme sakarā ar to, ka SIA „Piejūra energy” vēlas daļēji mainīt izejvielas elektrības ražošanai, bez zaļās masas izmantojot arī kūtsmēslus, putnu mēslus, zivju pārstrādes atliekas, dūņu masu, graudu miltus u.c.

Sanāksme, kas tika rīkota uzņēmuma teritorijā un ilga apmēram stundu, nepārliecināja ne organizatoriskā, ne informatīvā ziņā. Bija sapulcējušies ap 20 interesentu, lielākoties tuvējo māju iedzīvotāji, zemnieki, pašvaldības darbinieki un deputāti. Atbildes uz viņu uzdotajiem jautājumiem un izteiktajām pretenzijām bija nekonkrētas, piemēram, par izejvielu avotiem un apjomu. Iedzīvotāji ir satraukti par smakām, ko varētu radīt minētās izejvielas un plāno vākt parakstus, lai protestētu. Priekšlikumus un pretenzijas par paredzēto darbību var iesniegt līdz 2015. gada 8. septembrim VPVB, Rūpniecības ielā 23, Rīga, LV – 1045, tālr. 67321173,(http://www.vpvb.gov.lv/)

www.nica.lv

Pievieno komentāru

Nīcas novadā