Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Grīnvaltu sabiedriskā centra tapšana jau tuvojas noslēgumam

Grīnvaltu  sabiedriskais  centrs  pašreiz  top  pateicoties Eiropas  Lauksaimniecības  fondam lauku attīstībai un  Liepājas  rajona  partnerības  finansiālajam  atbalstam. Projekta kopējās izmaksas ir gandrīz 13 tūkstoši eiro, informē Nīcas novada pašvaldības projektu vadītāja Ieva Taurinskaite.

Viņa pastāstīja, ka celtniecības un remonta darbi Grīnvaltos sākti šī gada janvārī, bet jānoslēdzas tiem līdz 30. novembrim. Pēc I. Taurinskaites stāstītā, lielākā daļa darbu jau padarīti. Nīcas novada pašvaldības valdījumā esošais  īpašums tiek  pielāgots  sabiedriskā  centra  vajadzībām,  ir  mainīts  dzīvokļa  plānojums.
Centrs būs pieejams arī cilvēkiem  ar  īpašām  vajadzībām. 

Nīcas novada domes projektu vadītāja I. Taurinskaite piebilst, ka līdz šim Nīcas tālākajā ciemā šādas publiski pieejamas telpas, kur tikties iedzīvotājiem, iesaistīties aktivitātēs,  kā  arī  saņemt  pašvaldības  sniegtos pakalpojumus,  nebija.  Pašvaldības organizētās tikšanās ar Grīnvaltu ciema iedzīvotājiem vairs netiks rīkotas autobusā, bet gan jaunās un komfortablās telpās.
Projekta īstenošanas gaitā tiks radīta arī jauna darbavieta – sabiedriskā centra vadītāja amats, kurš tiks algots no pašvaldības budžeta līdzekļiem un kurš rūpēsies par jaunizveidotā centra darbību un tajā notiekošajām aktivitātēm.

Pievieno komentāru

Nīcas novadā