Grāmatu svētkos Nīcā piedalīsies arī "Ugunsgrēka" Zentiņa

Piektdien, 26. aprīlī, jau 12. reizi mūspusē notiks grāmatu svētki - šoreiz Nīcā. Kā informē rīkotāji, no plkst.9.30 – 17.20 būs daudzveidīgas aktivitātes visu paaudžu lasītājiem un zinātkāriem ļaudīm.

Pasākumi notiks Nīcā - kultūras namā, vidusskolā, Jauniešu centrā un Senlietu krātuvē, informē Nīcas novada sabiedrisko attiecību speciāliste Gunita Šime.

Nīcas un Otaņķu pagastu bibliotēku vadītājas Rita Ābelīte un Vineta Jušķevica sadarbībā ar Lauku bibliotēku atbalsta biedrību un tās vadītāju Birutu Eglīti ir uzaicinājušas Nīcā viesoties daudz Latvijā zināmu cilvēku. Visgrūtākā šajā dienā būs izvēle - ko klausīties un skatīties.

Organizatori ir iepriecināti par saņemto ziņu, ka Nīcā viesosies popularitāti ieguvusī seriāla "Ugunsgrēks" Zentiņa, aktrise Regīna Devīte. Saistoša varētu būt tikšanās ar rakstniecēm Daci Judinu un Ingu Jērumu.

"Latvijas Avīzes" publiskajā diskusijā "Kad brauksim pa līdzeniem ceļiem?" piekrituši piedalīties Satiksmes ministrijas parlamentārais sekretārs Viktors Valainis un VAS Latvijas Valsts ceļi" valdes priekšsēdētājs Ivars Pāže.

Nīcā ieradīsies arī vairāku politisko spēku pārstāvji, arī Eiroparlamenta deputāte Inese Vaidere.

Tikšanās ar grāmatas "Rīga-Pekina" autoriem, māksliniekiem Ilonu Balodi un Rolandu Ūdrīti varētu ieinteresēt ne tikai jauniešus. Savukārt sporta cienītāji noteikti priecāsies par iespēju satikt vairāku sportam veltītu grāmatu autoru Armandu Puči. Emocionāli piesātināta būs tikšanās ar Mārtiņa Freimaņa fonda pārstāvjiem Maiju Kalniņu, Kažu, Zandu Štrausu un Normundu Kalniņu.

Jauno paaudzi noteikti ieinteresēs lidmodeļu demonstrējumi, zemessargu organizētās spēles un paraugdemonstrējumi, tikšanās ar rakstnieci Vitu Štelmaheri un viņas sunīti, ķermeņa apgleznošana un citas aktivitātes.

Pasākumā piedalīsies izdevniecības "Lauku Avīze", "Zvaigzne ABC", "Jumava", "Nordik", "Tapals", "Avots", "Divpadsmit", "Skapīc" ar grāmatu tirdzniecību. Veiksmīgākajiem pircējiem būs iespēja kādu grāmatu izlozēt atmiņai no Grāmatu svētkiem.

Programma pievienotajā failā.

Pievieno komentāru

Nīcā