FOTO: Vecmāmiņām mācīs moderni sasiet lakatus 1

Nīcas vidusskolā 21. martā notiks pavasara jeb vecvecāku diena. Šajā dienā uz skolu tiek aicināti vectētiņi un vecmāmiņas. Portāls novēroja, kā 10. klases meitenes gatavojas pasākumam un internetā apgūst dažādus lakatu siešanas veidus.

"Iemācīsim vecmāmiņām moderni sasiet lakatus," pastāsta 10. klases audzēkne Sanija Ziemele. Viņa kopā ar klasesbiedrenēm Amandu Ķūsi un Diānu Kārkliņu dienu pirms pasākuma kopīgi atkārtoja, ko nākamajā dienā teikt vecmāmiņām.

Nosēdušās pie datora, meitenes interneta vietnē youtube.com vēroja, kā tiek demonstrēta lakatu siešana. "Omītes apliek lakatu ap pleciem parasti, bet to var izdarīt savādāk, piemēram, sasiet to lentītē," vienu no veidiem nosauc D. Kārkliņa.

Meiteņu sagatavotie demonstrējumi ir tikai daļa no pavasara svētku programmas. Vecvecāki varēs noraudzīties mazbērnu sagatavotajos ķīmijas eksperimentos, noklausīties sākumskolas bērnu koncertu un piedalīties citās skolotāju un audzēkņu sarūpētajās pavasara svētku aktivitātēs.

Pērn vecvecāku dienā Nīcas vidusskolu apmeklēja ap 60 vecmāmiņas un vectētiņi. Pavasara svētki skolā kļuvuši par tradīciju un tās laikā vecvecākiem ir iespēja iepazīties ar mazbērnu sasniegumiem un skolu.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Nav slikti, bet, ja es mācītu savai vecmāmiņai siet lakatu, es smagi norautos :))

pirms 8 gadiem, 2013.03.20 20:00

Nīcā