FOTO: "Upeskrastos" atklās izstādi "Citāda Nīca"

Nīcas novada domes īpašumā "Upeskrasti" projektā šogad plānotie būvdarbi ir pabeigti, piektdien, 11. oktobrī, raksta laikraksts "Kursas Laiks".

Būvdarbi īpašumā "Upeskrasti" sākās maijā, uzsākot īstenot projektu "Upju kā ūdenstūrisma resursa pieejamības attīstība", kas turpināsies arī nākamgad.

Ēkā izbūvēta tualete, ievilkts ūdensvads un pieslēgta kanalizācija. "Ierīkota arī virtuves izlietne un darba virsma, no jauna ievilkta elektrība, uzstādīts jauns sadales skapis," stāsta būvdarbu veicējas SIA "Taigers" valdes loceklis Raitis Zvaigzne.

Blakus laivotāju ēkai uzcelta arī noliktava laivošanas piederumu glabāšanai, kas aprīkota ar zibensaizsardzību.

Pagalmā uzstādīti soli, galds, atkritumu urna un informatīvais stends.

Objektā 15. oktobrī pulksten 18 biedrība "Bārtas upes radošā apvienība" atklās izstādi "Citāda Nīca", kas tapusi sadarbībā ar Nīcas novada domi un fotoklubu "Fotast". Bet jau sestdien, 19. oktobrī, tur norisinās tradicionālā laivošanas pasākuma "Bārtas kartupelis" noslēguma daļa.

Laivotāju pasākumā "Bārtas kartupelis", ko organizē SIA "Sofijas Laivas" dalībniekiem būs jāveic 21 kilometru gara distance ar laivām no Bārtas ciema līdz Nīcas ciemam, jāuzspēlē kartupeļu bimbambols, viktorīna un būs iespēja aplūkot izstādi "Citāda Nīca".

"Upeskrastos" pasākuma noslēgumā pavārs Havjērs Garsija parūpēsies par piparotu maltīti, būs arī pirts.

Vairāk informācijas šeit.

Pievieno komentāru

Nīcā