FOTO: Sarīko vēl nebijušu pasākumu - Spoku nakti Prenclavu dzirnavās 1

Sestdien, 26. oktobrī, Nīcas novada Otaņķu pagastā Sintija Pickēna-Kupše organizēja vēl nebijušu pasākumu - Spoku nakti Prenclavu dzirnavās.

Pasākuma apmeklētājus sagaidīja radošas aktivitātes un seju apgleznošana bērniem. Bija iespēja iegādāties Otaņķu gardumus - pīrāgus un raušus, un pats galvenais - piedzīvot naksnīgu ekskursiju dzirnavās. Pasākums tika rīkots ar mērķi vākt ziedojumus dzirnavu restaurācijas darbiem.

"Mans vīratēvs Arnis Kupšis čakli apsaimnieko dzirnavas jau daudzus gadus, no visas sirds tā klusi un prātīgi viņš tur čubinās un dara ko var ar savām zināšanām un meistarīgajām galdnieka rokām. Taču, lai arī kā gribētos, tomēr viens un bez finansēm nespēj tikt galā, jo dzirnavas tomēr prasa arvien vairāk uzmanības, jo laika zobs ir sācis skart arvien vairāk... Tādēļ organizēju šo interesanto labdarības pasākumu, kurš ir uz mazliet spokainas nots, bet tajā pat laikā ar izglītojošu ekskursiju un iespēju bērniem parādīt, kā rodas maizīte, sākot no lauku aparšanas līdz pat izcepšanai," stāsta S. Pickēna-Kupše.

Plašāk lasiet "Kursas Laika" 31. oktobra numurā!

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Prieks

Kaut Latvijā šādu cilvēku būtu vairāk mums ir ar ko lepoties

pirms gada, 2019.10.27 06:18

Nīcas novadā