FOTO: Pirmais Lejaskurzemes tūrisma forums Nīcā 12

20. februārī Nīcas kultūras namā biedrība "Liepājas rajona partnerība" ar Zemkopības ministrijas un Lauku atbalsta dienesta atbalstu organizēja Lejaskurzemes tūrisma forumu.

Lejaskuzemes tūrisma forums – tā ir idejas diena, iedvesmas šūpulis, inovācijas atspēriens tūrisma nozarē, vēstīts Nīcas novada mājaslapā.

Forumā piedalījās iedvesmas aģenti, kuri stāstīja par pieredzi un uzdrīkstēšanos.

Ar uzaicinājumu radīt to, kas sagādā prieku un darīt to, ko mēs protam uzstājās fonda „Viegli” valdes locekle Maija Jaunzeme un padomes priekšsēdētāja Žanete Grende. Uzsverot, ka dzīves jēga ir prieks, un veiksmes atslēga ir balstīta uz pieredzi.

Dzintra Līce – sociālās integrācijas valsts aģentūras pedagoģe motivēja visā meklēt pozitīvo un nešķirot cilvēkus pēc sabiedrībā noteiktiem stereotipiem.

Literatūristi – Marta Selecka un Gustavs Terzens dalījās pieredzē par piedzīvotajiem ceļojumiem. Uzsverot, ka ceļojums ir izdevies, ja naktsmājas ir bijušas pie svešinieka un tajās ir gan dziedāts, gan  kopīgi pagatavotas maltītes.

Lejaskurzemes uzņēmēji  dalījās pieredzē par veiksmi jeb kur slēpjas panākumu atslēga.

Tā Bernātu kafejnīcas „Dzintariņš” sabiedrisko attiecību vadītāja Liene Otaņķe pastāstīja par kafejnīcas atdzimšanu un tā lomu Bernātu tūrisma dzīvē.

Lauku kūrorta attīstītājs Jānis Rudzroga runāja par tūrisma biznesu stratēģiski neizdevīgā vietā.

Savukārt,  Lavandas saimniecības „LavenderVilla” īpašniece Zane Gusta pastāstīja, kā attīstīja savu uzņēmumu uz šķietami nepievilcīgas un smilšainas zemes, audzējot lavandas.

Negatīvas konkurences nemēdz būt, arī no tās var iegūt labumu sev - Aizputes vīna darītavas valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Sants, kurš klātesošos cienāja ar vīnu.

Foruma noslēgumā biedrības „Liepājas rajona partnerība” izpilddirektore Inita Ate un projektu vadītāja Santa Brāle pasniedza balvas Lejaskurzemes tūrisma magnētiem. Balvas ieguva Embūtnes dabas parks Vaiņodē un Bernātu dabas parks Nīcas novadā.


Pievieno komentāru

Komentāri 12

Fondsviegli

Pēc bildēm spriežot, ļoti knaps tas forums sanācis!

pirms gada, 2020.02.23 23:25

:)

Kādā ziņā - knaps? Biju, piedalījos! Vislabākais, jaudīgākais, draudzīgākais pasākums pēdējo gadu laikā, ko esmu apmeklējis. Izcils!!!

pirms gada, 2020.02.24 12:44

>:)

Ja, māki lasīt, domu sapratīsi!

pirms gada, 2020.02.24 13:13

duraki

Skan jau lepni SABIEDRISKO ATIECĪBU SPECIĀLISTE ,VEMT GRIBAS

pirms gada, 2020.02.24 15:16

Klētišs

Labākais noorganizētais pasākums.Interesants,radošs.Liepājas rajona partnerība parādija lielisku līmeni,atšķiriba no Liepājas TIBa garlaicīgiem,retajiem pasākumiem.

pirms gada, 2020.02.24 15:27

Ātra naudas izšķiešana

Eiropa dod naudu un drīz krānu piegriezīs. Ja var dot šādiem pasākumiem tad bērniem kas slimi naudas nav.

pirms gada, 2020.02.24 16:32

>>Ātra naudas izšķiešana

Nevis ātra naudas izšķiešana, bet mērķtiecīga ES fondu izsaimniekošana. Par to draud kriminālatbildība. Bet kuru tas rausta, jo tas čaukstošais taču ļoti patīk!

pirms gada, 2020.02.24 17:26

skolotājs123

Tas ir apsmiekls, reāli šādu darba vietu nepieciešamība ir tuvu nullei, pareizāk sakot, viņu pienesums sabiedrībai ir tikai tik, cik tie VSAA budžetu patukšo!

pirms gada, 2020.02.24 17:47

ieva

Paldies par iedvesmas pilnu un skaisti noorganizētu pasākumu!

pirms gada, 2020.02.25 17:12

ir vārds

Tie, kas neko nedara, lielākie kritizētāji. Ka nepiemetas kuņģa čūla :) :) :)
Uzrakstiet paši projekti, iegūstiet finansējumu, realizējiet šādu pasākumu un tad pakomentējiet. Organizatori malači. Cik būts partnerības pasākumos, visi ir pārdomāti, organizēti līmenī. Te redzams, ka biedrības var daudz paveikt.

pirms gada, 2020.02.25 19:02

lienu

lienu ,kur varu ielīst,galvenais haizivs smaidiņus sataisīt.

pirms gada, 2020.02.27 13:20

Nīcas novadā