FOTO: Par spīti vējainiem laikapstākļiem, Bernātos svin otros Ceriņu svētkus 3

Svētdien , 26.maijā, spītējot vēsajiem laika apstākļiem, Bernātos norisinājās "Ceriņu svētki".  Jau otro gadu biedrība „Mēs Bernātiem” organizē šos skaistos violetos toņos tērpto pasākumu, atklājot to ar svētku gājienu un ceriņu salūtu.

Apmeklētājus priecēja Nīcas vidusskolas folkloras kopa „Rakari” ar „Rotā saule, rotā bite” uzvedumu, kas lika apmeklētājiem gan pasmaidīt, gan izkustēties. Pozitīvo noskaņojumu palīdzēja uzturēt arī jestrie lauku kapelas „Paurupīte” muzikanti. Pasākuma apmeklētājiem bija iespēja iegādāties mājražotāju darinājumus, nobaudīt gardās pankūkas un pārbraukt mājās ar jaunu ziedu stādiņu. Mazākie dalībnieki pasākumu vadīja piedaloties radošajās darbnīcās un izmēģinot roku veiksmes atrakcijās, vēstīts Nīcas novada mājaslapā.

Pasākuma kulminācija bija modes skate, kur savus tērpus bija iespēja izrādīt aktīvākajiem un radošākajiem pasākuma dalībniekiem. Ar ceriņiem rotātiem riteņiem un ratiem, cepurēm, pašu adītām un šūtām kleitām, žūrijas locekļi tika nostādīti ļoti grūtas izvēles priekšā – kurš tad ir pelnījis galveno balvu – atpūtu viesu namā „Chill Inn”.

Biedrības „Mēs Bernātiem” vadītāja Diāna Ansule saka lielu paldies pasākuma dalībniekiem, organizētājiem, Nīcas novada domei un komunālajai pārvaldei par piedalīšanos, par iesaistīšanos un atbalstu. Kā arī aicināja uz tikšanos nākamajā gadā!

Pievieno komentāru

Komentāri 3

tā pat vien.

VĀJPRĀTS ja pašvaldība šajā pasākumā iegulda nodokļu maksātāju naudu.Bija apmēram 25 cilvēki,un skolēnu autobuss,kas itkā drīkst vest tikai skolniekus.

pirms gada, 2019.05.27 18:15

Zinātājs,

Autobuss arī veda bērnus, kas sniedza priekšnesumu. Kā tad tie bērni tautas tērpos tika uz notikuma vietu? Ja neko nezini, tad paturi pie sevis savu žulti.

pirms gada, 2019.05.27 22:36

Paldies

Paldies Diānai un biedrībai par skaistajiem svētkiem. Beidzot arī Bernāti ir dzīvi! Tā tikai turpināt!

pirms gada, 2019.05.27 22:03

Nīcas novadā