FOTO: Nīcas novadā svinīgā pieņemšanā pie domes priekšsēdētāja sumina novada cilvēkus 2

Sirsnīgā un svinīgā pieņemšanā pie Nīcas novada domes priekšsēdētāja Agra Petermaņa pirmdien, 16 novembrī, tika sumināti Nīcas novada cilvēki, kuri ar savu nesavtīgo darbu un aktivitātēm ir veicinājuši Nīcas novada attīstību, kā arī nesuši Nīcas novada vārdu ārpus tā robežām.

Lai gan šoreiz izpalika lielā skatuve, prožektoru gaismas un ziedu klēpji, gaisotne, kas valdīja pieņemšanas laikā, bija gaiša un mierpilna, informē Nīcas novada pašvaldība.

Jau rakstījām, ka, izvērtējot iedzīvotāju iesniegtās aptaujas anketas, Nīcas novada domes deputāti pieņēma lēmumu par Nīcas novada goda nosaukumu piešķiršanu.

Balva „Par mūža devumu Nīcas novadam” tika sertificētam agronomam, augļkopim un selekcionāram, Latvijas patriotam, dzejniekam un bioloģiskajam lauksaimniekam Eglonam Brūnam.

Balva nominācijā „Gada jaunietis” – atraktīvai, smaidīgai un enerģiskai Nīcas vidusskolas skolniecei Sanijai Eglītei.

Balva nominācijā „Gada cilvēks savā amatā” - Nīcas novada kultūras mantojuma prasmju un tradīciju glabātājai, sargātājai un pazinējai Gitai Vanagai.

Balva nominācijā „Gada balva uzņēmējdarbībā” 
- ceļot godā Nīcas novada vārdu veiksmīgas uzņēmējdarbības īstenotājiem „Nīcas sieram”.
- lieliskas atpūtas radītājiem gan lieliem, gan maziem Z/S „Atomi” saimniekiem.
- tūrisma magnētam un Bernātu ciema popularizētājiem kafejnīcai „Bernātu Dzintariņš”.

Balva nominācijā „Gada balva kultūrā”
– ilggadējai Nīcas sieviešu un Nīcas vidusskolas koru diriģentei un vadītājai Līgai Amerikai Ansiņai.

Balva nominācijā „Gada balva sabiedriskajā darbībā” - Rudes bērnu laukuma atjaunošanas un sakārtošanas labajam gariņam Ingai Sprūdei.

Balva nominācijā „Gada balva sportā”
- vienmēr smaidīgam, laipnam un apzinīgam velosportistam Ģirtam Knubim.
- vismērķtiecīgākajam un apņēmīgākajm FK "Nīca/OtankiMill.eu" trenerim Janekam Kreitālam.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Skolnieciņš no svētezera

Ilgi gaidītie Valsts svētki ir jau pienākuši. Šodien, 18.novembrī, mūsu tautai ir īpaša diena. Pirms 102. gadiem mūsu tauta atguva savu dzimto zemi, mūsu tauta atkal kļuva brīva. Dibinot Latvijas Republiku, latvieši atguva savu senču zemi, kuru iebrucēji (sākot ar krustnešu un kristīgo misionāru laikiem) bija nozaguši. Mēs atguvām to, kas pieder mums. Mēs esam saimnieki savā zemē. Latvija ir Latvju Dievu dāvana mums. Novērtēsim savu senču pūliņus latvietības saglabāšanā un latvju zemes nosargāšanā. Cienīsim un mīlēsim Latviju. Būsim draudzīgi un vienoti ne tikai svētku reizēs, bet arī ikdienā. Aizlūgsim Latvju Dievus par mūsu tautas labklājību, kā arī par valsts attīstību. Iekursim ugunskuru savas viensētas pagalmā par godu Latvju Dieviem! Ziedosim sauju graudu, sauju monētu un paciņu sviesta ugunskurā. Kvēpināsim kadiķu zariņus un vērmeļu buntes. Lūgsim Latvju Dievus no visas sirds! Lūgsim Pērkonu, lai Pērkons aizsargā mūsu valsts robežas! Lūgsim Dabas Māti, lai Dabas Māte sniedz mūsu tautai labu veselību! Lūgsim Laimu, lai Laima sniedz mums bagātību un veiksmi! Lūgsim Veļu Mātei, lai Veļu Māte sniedz mūsu tautai Saules mūžu! Turēsim cieņā senlatvju spēka zīmes. Godināsim savus senčus kapiņos. Lai slavēti Latvju Dievi mūžīgi mūžos! Lai slavēta Latvija mūžīgi mūžos!
Ar sentēvu gudrību, Skolnieciņš no svētezera [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-) Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#Tēvzeme #LatvijasRepublika #Latvija #18.11.1918. #18.novembris #latvieši #latvietība #LatvjuTauta #sentēvi #drosme #patriotisms #pagāni #svētezers

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.18 18:35

Novadnieks cerībā

patiess "prieks" par jauniešu paraugu "Gada jaunieti", kas pavasarī kā kaķene meklējās pa trīs sētiņām, luncina savu astīti un dancina vēl divus runčukus, ne jau pēc to pašu stabulītes. nu kā Kareļins teica - Nīcas cerība.. skumji, jo ir jaunieši, kas tiešām būtu nopelnījuši šo titulu ar īsto galu...

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.20 14:23

Nīcas novadā