FOTO: Nīcas novada "Atomos" lieliski sader lopkopība ar tūrismu. Tiek piedāvāta arī eksotiska naktsmītne

Jānis Paškovskis kopā ar sievu Svetlanu saimnieko Nīcas novada Grīnvaltos. Tur ģimene izveidojusi atpūtas vietu “Atomi”, kā arī nodarbojas ar lopu audzēšanu – zemnieku saimniecības “Atomi” ganāmpulkā tiek turētas 39 govis un bullis, taču šie nebūt nav vienīgie dzīvnieki, kurus var sastapt “Atomu” teritorijā.

J. Paškovskis atklāj, ka pirmā tapusi atpūtas vieta, tikai pēc tam ģimene nolēmusi pievērsties arī lopkopībai. ZS “Atomi” izveidota 2016. gada nogalē un aktīvu darbību uzsākusi 2017. gada sākumā. “No sākuma nopirkām trīs hektārus zemes. Tad izdomājām, ka nopirksim aitas, lai nebūtu jāpļauj zāle. Tas, manuprāt, ir bieži dzirdēts stāsts, kas pilnībā neatbilst patiesībai,” atskatoties uz darbības pirmsākumiem, smej J. Paškovskis.

S. Paškovska atklāj, ka atpūtas vietā “Atomi” pirmie ciemiņi uzņemti 2015. gadā. Lielajā atpūtas vietas teritorijā viesiem pieejams izvēlēties no plašā piedāvājuma. “Atomos” atrodas divstāvu lauku māja, kas labi piemērota gan lielas ģimenes, gan draugu loka atpūtai, arī neliela ģimenes māja, kam dots nosaukums “Atomiņi”.

Darbi neapsīkst ne vien lopkopībā, bet arī tūrismā. Jaunums, ko šosezon Paškovski piedāvā saviem viesiem – nakšņošanu autobusā, kam dots nosaukums “Country Bus”.


Pievieno komentāru

Nīcas novadā