FOTO: Nīcas kultūras namā daļa bērnu mācīsies līdz oktobrim

Tā kā Nīcas bērnudārza "Spārīte" turpinās remontdarbi, daļa bērnu kultūras namā mācīsies līdz oktobrim.

Jau ziņots, ka no 2. septembra bērnudārza "Spārīte" telpās darbu atsāka piecgadīgie un sešgadīgo bērnu grupiņas, no 9. septembra tur uzņemti arī jaunie bērni. Bet divām grupām pagaidu "mājvieta" iekārtota kultūras namā.

"Kultūras namā telpas ir pilnīgi bloķētas pārējiem, pielāgotas bērniem, nav neviena koplietošanas telpa. Režīms tiek ievērots ierastais. Arī tualetes ir pielāgotas - uzlikām paliktnīšus," stāsta D. Eglīte.

Šāds pagaidu risinājums visiem esot tīkamāks par braukāšanu uz Rudi, kas bijis nogurdinošāks gan bērniem, gan pedagogiem. "Tā ir vieglāk. Jūnijā un augustā šāds variants nebija iespējams, jo virtuve vēl nebija kārtībā, taču tagad ir."

Bērniem kultūras nama telpās patīkot, tur esot lielāks plašums un pastaigu laikā bērni tiek vesti uz savu rotaļlaukumu "Spārītes" teritorijā.

"Vienīgais, ko septembrī vēl nenodrošinām ir dežūrgrupa jeb pagarinātā grupa, kas strādā pēc sešiem vakarā," piebilst vadītāja un norāda, ka šogad, pēc astoņu gadu pārtraukuma, bērnudārzā vairs nesot rinda un ir uzņemti visi gribētāji.

Būvnieki solot, ka vidējās grupas varēs atgriezties "mājās" oktobrī. Tad lielie darbi būšot pabeigti un atliks labiekārtot teritoriju.


Pievieno komentāru

Nīcā