FOTO: Nīcas jauniešu centrā telpu piemēros gan semināriem, gan ballītēm

Līdztekus renovācijas darbiem Nīcas vidusskolā realizēts projekts arī skolas vecajā garāžā jeb skolas darbnīcā, to pārveidojot par multifunkcionālu telpu jauniešu vajadzībām, piektdien raksta laikraksts "Kursas Laiks".

Ideja radusies kopīgās sarunās ar pašvaldību, kura palīdzējusi īstenot jauniešu ieceri. "Telpā varēsim rīkot seminārus un dažādus izklaides pasākumus. Griestos būs piekarināta diskobumba, varēsim organizēt arī šeit ballītes. Ikdienā jaunajā telpā būs iespēja spēlēt dažādas galda spēles, tenisu un novusu," plānus ieskicē Jauniešu centra metodiķe Agnese Jansone.

Pagaidām telpa vēl ir tukša, taču to paredzēts aprīkot ar jaunu inventāru, realizējot biedrības "Jaunatnes demokrātijas skola" izstrādāto projektu. "Gaidām, līdz Valsts kase ieskaitīs naudu aprīkojumam. Oktobra beigās vai novembrī varētu notikt jaunās telpas svinīgās atklāšanas svētki," cer A. Jansone.

Lai multifunkcionālo telpu varētu izmantot dažādiem pasākumiem, blakus telpā ir izbūvēts liels skapis, kuri salikt uz to brīdi nevajadzīgo inventāru.

"Telpai ir nomainīti logi, ieliktas jaunas ārdurvis, sienas ir apšūtas ar reģipsi un nokrāsotas, ir uzstādīta jauna apkures sistēma. Ārpusē pie ieejas jaunajā telpā tiks izbruģēts arī neliels laukums. Būvdarbus plānots pabeigts oktobrī," informē Nīcas novada domes Attīstības nodaļas projektu vadītāja Līva Bērziņa.

Šobrīd aktīvākie jaunieši pēc remontdarbiem steidz uzpost un sakārtot telpas, lai jau ar mācību gada sākumu tur varētu visi atkal pulcēties aktivitātēm.

Telpa rekonstruēta, īstenojot projektu "Nīcas jauniešu centra telpu rekonstrukcija" ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) atbalstu. Darbus veic SIA "Taigers" par 12,5 tūkstošiem latu.

Pievieno komentāru

Nīcā