FOTO: Nīcas Dārzu dienā ciemos "Eldorado" un "Galdniekos" 5

Slavenajā Nīcas Dārzu dienā, kuru šogad apmeklēja aptuveni 600 cilvēki, portāls paviesojās "Eldorado" un "Galdniekos".

"Eldorado", kur saimnieko Beluzu ģimene, pārsteidza ar neierastu skatu - mājas, akas un pat suņu būdas jumts bija klāts ar zaļu zāli. Mājas pārsteidza ar krāšņu ainavu.

Savukārt Dzintaru ģimenes "Galdniekos" sagaidīja dārzs ar senatnes elpu un plašu ekspozīciju.

Kopumā uz pasākumu bija ieradušies turpat 600 cilvēki no Nīcas novada abiem pagastiem, Aizputes, Alojas novada, Durbes, Ezeres, Gaviezes, Grobiņas, Gulbenes, Jūrmalas, Krotes, Kuldīgas, Kuldīgas novada, Ķekavas novada, Liepājas, Lielvārdes, Medzes, Pāvilostas, Pešiem, Priekules, Rīgas, Rucavas, Salaspils, Saldus, Talsiem, Tukuma, Vārmes, Ventspils, Virgas, Zaļeniekiem, kā arī Maskavas, Lietuvas un Vācijas. Nīcas Dārzu dienu apmeklēja arī Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa ar palīgiem, vēstīts Nīcas novada mājaslapā.

Nīcas Dārzu dienā bija iespēja apskatīt piecus skaistus, ar mīlestību koptus privātdārzus un tikties ar to saimniekiem: Beluzu ģimeni „Eldorado”, Dzintaru ģimeni „Galdniekos”, Ģirņu ģimeni „Ķesteros”, Jereminoviču ģimeni „Mežavotos”, Rusmaņu un Čīmu ģimenēm „Cielavās”, kā arī Nīcas ļaudīm jau tik ierasto, skaisto centra dārzu, ko aprūpē dārzniece Inga Šenfelde ar palīgiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

pardomas

Tiešām liels prieks par katru kvalitatīvi organizētu pasākumu Nīcā! Arī šo Dārzu dienu tapšanā ieguldīts liels darbs, bet...Vai tiešām Nīcas novada iedzīvotājiem sakoptu un skaistu Nīcu jāredz tikai uz šādu pasākumu? Vai tiešām ātrāk par jūlija beigām nebija vajadzīgas izravētas puķu dobes un svaigi krāsoti soliņi? Un vai tiešām tīrībai un kārtībai jāseko tikai tajā dienā! Svētdienas vakarā jau varējām novērot pavisam citu ainu pie skolas basketbola laukuma- pats Nīcas centrs, bet pilns ar ''drazām''. Ir par ko padomāt!
Visu cieņu pasākumam un tā organizatoriem, bet vēl viens bet...Daudz simpātiskāk Bārbiju rozā krāsas krekliņus nomainīt pret citu ... tas tā nākotnei!

pirms 8 gadiem, 2013.07.28 23:51

adata

Varbūt vajag mazāk vāvuļot, bet strādāt un sakopt katram pašam aiz sevis, tad arī tās drazas nebūs!!

pirms 8 gadiem, 2013.07.30 00:29

gandarījums

Tas patiešām bija bezgala jauks pasākums! Dvēsele gavilē! Tik daudz skaistuma un smaidošu cilvēku vienā dienā... Lai spējam šo sajūtu noturēt arī ikdienā!

pirms 8 gadiem, 2013.07.29 19:03

Velta

Kāpēc katru labu lietu daži cilveki grib ar kašķīgiem komentiem pabojāt. Ka tik kaut ko negatīvu atrast un pateikt.
Kas liedz pašiem iesaistīties un sabiedriskās - koplietošnas vietas uzlabot - kaadu dobi izravēt, kadu solinu sapost...Kādam palaidnim aizrādīt, lai netaisa nekārtību.
Neba marsieši drazo un lauž, tak jau pašu neaudzinātie bērni .
P.S Ja pareizi saprotu organizatoru un dārzu saimnieku kreklinu krāsa saucas nevis bārbiju, bet fuksiju rozā

pirms 8 gadiem, 2013.07.30 11:10

skaistums uzvarēs!

Man liekas, ka ši dārzu izrādīšana tomēr ir vērtīga un labā nozīmē lipīga. Kaimiņš ierauga smukumu un arī grib neatpalikt, kaut ko savā pagalmā uzlabot, sapost. Un rezultātā vel viens gabaliņs Latvijas top skaistāks, sakoptāks.
Kritizētāji? Lai tie suņi rej, karavana ies tālāk.

pirms 8 gadiem, 2013.07.30 11:21

Nīcā