FOTO: Nīcas bērnudārzā "Spārīte" kompetenču izglītība uzņem apgriezienus ar katru jauno darbinieku

Nīcas pirmsskolas izglītības iestādes “Spārīte”, līdzīgi kā Rīga, nekad nebūs gatava, atklāj vadītāja Daira Eglīte. Skaidrs, ka pirmsskolas izglītības iestādes ir tās, kurās bieži noris gana nozīmīgas pārmaiņas. Sākot ar dažādiem vizuāliem un tehniskiem uzlabojumiem un beidzot ar mācību programmas izmaiņu ieviešanu reālajā bērnudārza ikdienā.

“Mums no janvāra ir jauna štata vienība. Kamēr pastāv bērnudārzs, tādas nav bijis – mums ir savs lietvedis,” vienu no galvenajiem jaunumiem atklāj bērnudārza vadītāja. Nepieciešamību pēc šādas štata vietas radījis fakts, ka iestādē krietni palielinājies dokumentācijas apjoms, tādēļ dome, atsaucoties vadības lūgumam, piešķīrusi puslikmes vietu lietvedim. Šo amatu ieņēmusi Anita Beķere, kurai nu jāķeras klāt gan dokumentācijas sistematizēšanai, gan sava kabineta iekārtošanai. Tas pilnīgi no jauna izveidots bijušajā noliktavas telpā, kas tikusi pamatīgi izremontēta. Jaunajai darbiniecei sagādāts viss nepieciešamais tehniskais aprīkojums, tagad atlicis sagaidīt, kad līdz bērnudārzam nonāks nepieciešamās dokumentu glabātavas – skapji, plaukti u.c.

D. Eglīte pastāsta, ka Nīcas bērnudārzā bijis brīdis, kad kadru aprite principā apstājusies, taču nu jau kādu laiku nav problēmu ar jaunu un entuziasma pilnu darbinieku piesaisti. Pirms diviem gadiem darbu “Spārītē” uzsākusi Kristīne Kaltiniece, kura bērnudārzā strādā gan kā metodiķe, gan sporta skolotāja. Viņa bērnudārzā ienesusi jaunas vēsmas, jo realizē daudz jaunu ideju.

Plašāk par Nīcas bērnudārzu lasiet "Kursas Laika" 21. marta numurā!

Pievieno komentāru

Nīcas novadā