Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

FOTO: Nīcā Latvijas Simtgades svētku sarīkojumā kultūras nama zāle par mazu 4

Nīcā Latvijas 100. dzimšanas dienas sarīkojums bija tik kupli apmeklēts, ka kultūras nama skatītāju zāle ar 550 vietām bija par mazu.

Taču tas netraucēja gūt svētku sajūtu, vēstīts Nīcas novada mājaslapā.

Svinīgajā sarīkojumā paldies par labiem darbiem un iniciatīvām tika teikts septiņiem cilvēkiem.
Nomināciju “Par mūža devumu novadam” saņēma ilggadējais sporta skolotājs un joprojām aktīvais sporta popularizētājs, vīru kora dalībnieks Voldemārs Kagainis.

Par Gada novadnieci kļuvusi biedrības “Mēs – Bernātiem” vadītāja Diāna Ansule. Savukārt Pateicību un nomināciju par labiem darbiem novada labā saņēma D. Ansules mamma, Nīcas vidusskolas ilggadējā pavāre Tatjana Geslere.

Vēl nomināciju “Labais darbs Nīcas novadam” saņēma Otaņķu senlietu krātuves vadītāja Lelde Jagmina, sporta skolotājs un velosporta treneris Aivis Karzons, Rudes pirmskolas pedagoģe Agnese Sīkle un aktīvais jaunietis Artūrs Vecbaštiks.

Nīcas novadā iesniegtas 60 iedzīvotāju anketas, kurās kopumā apbalvošanai ieteikti 45 cilvēki.


Pievieno komentāru

Komentāri 4

nu ja

Apmēram sanāk, ka 45 ieteikuši paši sevi, bet kādam no viņiem vēl ir sieva vai mīļākā (mīļākais) :)))

pirms gada, 2018.11.21 19:55

Pārdomas

Ņemot vērā iesniegto anketu skaitu,jādomā ka šis pasākums lēnām bet stabili iet uz grunti.Izrādās,ja man palielāka ğimene,plus pāris draugi-hops,esmu automātiski iekļuvis"uzvarētājos" un saņemu kādu no tituliem.Tik vienkārši tas ir,a man likās,ka te simtiem to anketu,bet nē.Tā ka zāli lielāku nevajadzēs,jo pasākumam reizes skaitītas.

pirms gada, 2018.11.22 13:47

piekrītu

Jau vairākus gadus atpakaļ tika runāts, ka esošais formāts ir sevi izsmēlis. Nominācijām jāizvirza ne jau ar anketu palīdzību, bet pašvaldībai jāvērtē katra iedzīvotāja devums un sasniegumi. Braucam ar vieniem ratiem jau gadiem ilgi, vajadzīgs radošs piesitiens.

pirms gada, 2018.11.26 17:05

Nīcas novadā