FOTO: Mācās būt zinoši satiksmes dalībnieki

Šodien, 24. janvārī, Liepājā risinājās Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) organizētā konkursa 6. – 8. klašu skolēniem "Gribu būt mobils!" reģionālais pusfināls. Konkursa mērķis ir paaugstināt skolēnu zināšanas par satiksmes drošību. Desmit pusfinālistu vidū bija piecas komandas no Nīcas vidusskolas un divas – no Rudes pamatskolas.

Šoreiz pusfinālā vislabāk veicās Popes pamatskolas komandai "M.E.K.H.". Uzvarētāji no 73 iespējamajiem punktiem izcīnīja 58,5 punktus, informē CSDD Liepājas nodaļas priekšnieka vietnieks Arnis Jekste. Otrajā vietā ierindojās Kuldīgas Alternatīvās sākumskolas komanda "4 fun", iegūstot 56,7 punktus. Trešajā vietā palika Nīcas vidusskolas komanda "Slēdži" ar 45,8 punktiem.

Reģionālo pusfinālu uzvarētāji no visas Latvijas martā piedalīsies konkursa finālā, pretendējot uz galveno balvu – izglītojošu ekskursiju uz zinātnes centru "CopernicusScienceCentre" Varšavā, Polijā. Savukārt fināla 2. un 3. vietas ieguvēji saņems dāvanu karti pašu plānotai ekskursijai pa Baltijas valstīm, bet pārējie fināla dalībnieki – vērtīgas balvas.

Plašāk lasiet trešdien, 25. janvārī, laikrakstā "Kursas Laiks".

Pievieno komentāru

Nīcas novadā