FOTO: Kempings “Pabērzi” Bernātos piedāvā pilsētniekiem viensētnieka sajūtu

Nīcas novada Bernātos kempings “Pabērzi” tapis, realizējot redzējumu par senču īpašuma apsaimniekošanu, un pirmoreiz apmeklētājus uzņēmis pirms diviem gadiem.

Kempings “Pabērzi” īpašumā ar tādu pašu nosaukumu tapis pēc tam, kad saimnieks Arnis Pabērzs spriedis, kā labāk likt lietā gana plašo zemesgabalu. Bijis skaidrs, ka smilšainajā zemē ko izaudzēt būtu grūts uzdevums, tādēļ skatiens vērsts tūrisma virzienā, kam par labu likusi nosliekties tieši zemesgabala atrašanās vieta – netālu no šosejas un ceļmalā izejai uz jūru.

“Pabērzos” kopumā izvietoti pieci kempingi namiņi, katrā pieejamas četras gultasvietas. “Nekas sarežģīts, viss vienkāršs,” par namiņu iekārtojumu saka T. Malkevičs. Namiņi aprīkoti ar elektrību, tajos pieejams ledusskapis, neliela atpūtas vieta ar galdu. Teritorijā atrodas atsevišķa tualetes un dušas telpa, āra izlietne trauku mazgāšanai, katram namiņam pieejams arī grils. “Cilvēki novērtē, viņiem neko vairāk nevajag,” par piedāvājumu un tā mērķauditoriju saka Toms Malkevičs, kuram uzticēti galvenā reklāmas un mārketinga kūrētāja pienākumi.

Šis gads zināmas korekcijas tūrisma jomā ieviesis arī visā pasaulē izsludinātās pandēmijas dēļ, tomēr “Pabērzos” rezervācijas pamazām tiek pieteiktas visas vasaras garumā. Iespēju izbraukt pie dabas un jūras nemainīgi izmanto lietuvieši, kā arī ģimenes, kuru ikdiena ierasti rit pilsētā un kuriem atpūta kempingā ir sava veida iespēja baudīt lauku dzīvi.

Plašāk par kempingu lasiet "Kursas Laika" 2. jūlija numurā!

Pievieno komentāru

Nīcas novadā