FOTO: Kā pandēmijas dēļ izsludināto distancēšanos pārlaiž Nīcas novadā? 6

Nīcas novadā liela daļa no uzrunātajiem atzīst, ka krasas izmaiņas savā ikdienā neizjūt. Protams, vairāk piesargājas, ievēro valstiski noteiktos drošības pasākumus, tomēr citādi dara to, kas nu kuram ierasts – turpina strādāt savā darbavietā, nododas pavasara darbiem mazdārziņā, dodas izbraukumos ar velosipēdu, kā arī labiekārto dzīvojamās platības.

Nīcas centrā "Kursas Laiks" sastop pirmskolas skolotāju Antru Mači. Viņa, lai arī īstas pārliecības par savu un tuvinieku drošību šajā laikā nav, stresam un panikai neļaujoties. “Nav tā, ka būtu ļoti stresaini. Mierīgi dzīvojam,” uzsver A. Mače. Viņa turpina strādāt vietējā bērnudārzā “Spārīte”, kur, pielāgojoties situācijai, mainījies ierastais darba režīms.

Darbu novada centrā esošajā “SkaistumNīcā” turpina arī friziere Linda Šķila. Viņa teic, ka ciešā saskare ar klientiem nebaida: “Te, Nīcā, cits citu vairāk zina, tad ir drošāk.”

Pensionāre Alma neslēpj – noskaņojums ārkārtējās situācijas laikā nav labs. Skumdinot fakts, ka šajā laikā nav iespējas tikties ar ģimeni – bērniem, mazbērniem, kuri dzīvo citviet.

Veikala “LaTS” pārdevēja Ludmila Vlasova stāsta, ka liela daļa uz veikalu nāk, jau sagatavojušies – ar pašu sagādātiem cimdiem, maskām. Veikalā gan ikvienam pieejams arī roku dezinfekcijas līdzeklis papildu drošībai.

Guna un Jānis Kalni savā īpašumā “Gundegas” Otaņķu pagasta Rudē laiku pavada lietderīgi – abi nodevušies īpašuma teritorijas labiekārtošanai.

Plašāk par dzīvi Nīcas novadā ārkārtējās situācijas laikā lasiet "Kursas Laika" 23. aprīļa numurā!


Pievieno komentāru

Komentāri 6

Saimnieksa

Arī es pavadu laiku savā muižā jo darbiem gals nav saredzams, izbraucu kad ir vajadzība, izmaiņas nejūtu jo tā ir bijis arī iepriekš.Kārtīgam saimniekam nav laika vazāties apkārt lai klačoties kā vienai daļai aitām te Nīca novadā.

pirms 9 mēnešiem, 2020.04.24 07:57

Jā, kā tad....

Tava muiža ir 15. bildē, ja? :)))

pirms 9 mēnešiem, 2020.04.24 08:58

Saimnieksa-Jā,kā tad

15 bildē saskati pats savu nabagmāju gan..ha..ha, vai sapņo kaut par tādu ka tev būtu.

pirms 9 mēnešiem, 2020.04.30 10:44

ha ha

Saimniekam sākušās problēmas ar psihi :)))

pirms 9 mēnešiem, 2020.04.30 14:06

Kaimiņš-2litri alus bumslis. Apinītis

Gruzīns ar vella pēdu no točkas min mājā, tik dēļ jums daiļās dāmas dēļ jums.ha..ha...

pirms 9 mēnešiem, 2020.04.24 08:08

Vecā atloce

ha ha..... tad tik taisies uz durdomo tur tev psihie satādīs kompāniju, te te vienmēr būs un bija problēma

pirms 9 mēnešiem, 2020.05.08 12:34

Nīcas novadā