Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

FOTO: Jaunieši Grīnvaltos un Bernātos diskutē par uzlabojumiem pašvaldībā

Nīcas novada Grīnvaltos un Bernātos aizvadītas pirmās diskusijas ar jauniešiem, lai noskaidrotu, kas viņiem vajadzīgs, lai jaunietis Nīcas novadā būtu laimīgs.  

Pēc diskusijas secināts –  Grīnvaltu jaunieši priecātos par telpu kopāsanākšanai, ielu trenažieriem, vingrošanas stieņiem, sporta laukumu un labirintu. Savukārt, Bernātos būtu vajadzīgs veikals – kafejnīca, vairāk sporta un izklaides pasākumi, sporta laukumi un infrastruktūras uzlabojumi - norādes uz pludmali, apgaismojums, grila vietas, lapenes, informē Nīcas Jauniešu centra Jaunatnes lietu speciāliste Anete Lankovska. Pirmās diskusijas notika 10. oktobrī.

Nākošās tikšanās ar jauniešiem notiks 17. oktobrī pulksten 11 Jūrmalciemā (Jūrmalciema sabiedriskajā centrā) un pulksten 13 Kalnišķos (Kalnišķu sabiedriskajā centrā).

Savukārt, 14. novembrī pulksten 12 Nīcas jauniešu centrā tiek organizēts Nīcas novada jauniešu forums, kur tiks prezentēti un apspriesti iegūtie rezultāti no visām diskusijām.

Diskusijas notiek, jo maijā ir uzsākts darbs pie Nīcas novada stratēģijas darbam ar jaunatni 2016. – 2023. gadam.

Pievieno komentāru

Nīcas novadā