FOTO: Biedrības vienojas kopīgos svētkos 8

Svētdien, 20. septembrī, Nīcas novada Pērkonē senlietu sētā "Galdnieki" notika latviešu-vācu tikšanās centra projekta "Draudzība ar citu tautību biedrībām" atklāšanas pasākums.

Piedāvājam fotoieskatu!

Pasākumā satikās mazākumtautību biedrību kolektīvi ar Nīcas etnogrāfisko ansambli un biedrību "Cerību krāsa", lai iepazītu, izdziedātu, stāstītu un lepotos katrs ar savas tautas rudens saulgriežu tradīcijām.

Reportāžu lasiet "Kursas Laika" 23. septembra numurā!

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Paldies!!!

Sirsnīgs paldies ''Galdnieku'' mājas viesmīlīgajiem saimniekiem Ausmai un Ērikam Dzintariem par brīnišķīgo, mīļo draudzības pasākumu, par lielo darbu, kas tika ieguldīts. Dziedājām, smaidījām, stāstījām un cienājāmies. Paldies visiem, visiem dalībniekiem par piedalīšanos, par kopābūšanu, par sirds siltumu, par atbalstu.

pirms 6 gadiem, 2015.09.20 20:49

dalībniece

Noticis vēl viens jauks tautu draudzības pasākums,kas vienoja dažādu tautību liepājniekus! Pateicoties ,,Galdnieku" mājas saimnieku sirsnībai, uzņēmībai un viesmīlībai, 20.septembrī varējām pavadīt skaistu svētdienas pēcpusdienu daudzu tautību vienotībā. Esam kļuvuši tuvāki viens otram. Šo sadraudzības atmosfēru vajadzētu uzturēt arī turpmāk un nest to vēl plašākās tautas masās. Paldies organizatoriem un gaidām nākamo tikšanos!

pirms 6 gadiem, 2015.09.21 11:29

Es

saku lielu paldies pasākuma organizētājiem par izturību,enerģiju un izdomu! Paldies arī visiem dalībniekiem, kuri atrada laiku vienoties dziesmā un mirkli būt kopā rudenīgā svētdienā. Paldies!

pirms 6 gadiem, 2015.09.21 19:42

Holms

Ausma un Ērik! Beidziet paši rakstīt sev pateicības:(

pirms 6 gadiem, 2015.09.24 10:11

lai Dievs nedod,ja tas holms

būs staigājis pa seno lietu sētu svētku pasākumā.Cerams ,ka viņa tur nebija.

pirms 6 gadiem, 2015.09.24 17:03

Paldies!

Liepājas Latviešu-vācu tikšanās centra pārstāves Silvijai Martonei un Irinai Tīrei, uzrakstīja un tika atbalstīts izlolotais projekts mazākumtautībām - "Draudzība ar citu tautību biedrībām".Vācu centrs mūsu biedrībai "Cerību krāsa "lūdza projekta atvēršanas svētkus noorganizēt seno lietu sētā .Pērkonē "Galdnieki".
Lai šo pasākumu ar cieņu novadītu,jo finansējums bija ļoti mazs,mums talkā nāca cienījamie nīcenieki.
Paldies neaizstājam palīgam visos biedrības pasākumos Austrai Kalnai,.
Paldies SIA "Nīckrasti "vadītājai Rasmai Kalnai, krodziņa "Pie Pētera "vadītājai Sarmītei Suzannai,,Otaņķu- dārzkopim Eglonam Brūnam, "Dīķu "saimniekiem Dīķi, SIA Rika " vadītājam Kazimiram Riepšam un protams vislielākā pateicība Nīcas etnogrāfiskajam kolektīvam par koši izdziedātām dziesmām,par pacilājošas noskaņu pasākumā. Bija patiess prieks satikties mums visiem ar mazākumtautības biedrībām dziesmā !
Visi kopā mēs izveidojām skaistus un cienīgus svētkus!
Paldies visiem, visiem par atbalstu!
Ausma Dzintare
Nīcas novads "Galdnieki"
Biedrības " Cerību krāsa"
valdes priekšsēdētāja

pirms 6 gadiem, 2015.09.24 15:57

nabaga mazā latviešu tauta,

bet varbūt tikai Nīcas pusē tādi žultaini deiņi saradušies???

pirms 5 gadiem, 2016.02.28 11:08

Nīcā