FOTO: Bārtas kartupeļi sadalīti; pasākuma dalībnieki sociālajos tīklos dalās ar pozitīviem iespaidiem

"Lieliski pavadīta sestdiena uz Bārtas upes, laivu plezīrā "Bārtas Kartupelis 15". Pieveicot 21 km uz ūdens, piedaloties viktorīnā un "Kartupeļu bimbambolā", "ZI deko" komandas draudzīgi dalīja 15 vietu. Paldies Sofijas laivas par pasākumu! Komandā ir spēks!" šāds ieraksts redzams uzņēmuma "ZI deko"  www.facebook.com profilā.

Pasākuma "Bārtas Kartupelis 15" rīkotāji - Nīcas novada uzņēmums "Sofijas laivas" -  savā interneta mājaslapā raksta: "Bārtas kartupeļi sadalīti." "Pozitīvisms, daudz labu vārdu un visu laiku lielākais dalībnieku skaits. Tā šī gada kartupelis paliks mūsu atmiņās. Cerams, ka līdzīgas emocijas guva arī visi pārējie, kuri nenobijās no rudens salnām un 10. oktobra rītā devās baudīt Bārtas upes ainavas," pauž "Sofijas laivu" saimnieki Turaids un Anna Šēferi.

REZULTĀTI NO SOFIJASLAIVAS.LV

*37 ekipāžu konkurencē pirmā vieta nīcenieku komandai "Melderi" (Līva un Vilmārs Melderi), otrajā vietā vēl viens precēts pāris Estella un Itamārs Gūtmanis (Aizputes Gūtmaņi) un godpilnajā trešajā vietā Zigmārs Skudra un Santa Enķūze jeb "Tomātiņi".

*Arī večiem maisu sadalē liela loma bija ģimenes saitēm: pirmo vietu ieņēma brāļi Andris un Kaspars Priževaiši ("Nu ko mēs šodien ēdīsim"), otrais vēl viens brāļu pāris – Sandijs un Igo Kūlaiņi ar maldinošo nosaukumu "Lēnie", bet trešie seni klasesbiedri no tālajiem 80-jiem - Oskars Kļava un Raivis Ģenerālis.

*Smaiļu klasē pirmie liepājnieki "LIM" jeb Māris Kupšis, Ingus Ķemme, Līva Jēkabsone. Aiz sevis atstājot Diānu Ancveriņu un Raivi Kalēju jeb "Aiziet! Punkti nāk mājas!", un trešajā vietā ierindojās grobiņnieki Raimonds Reinis un Agija Frišmane ("Oga Opā – Mellene").


Pievieno komentāru

Nīcā