Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

E-prasmju nedēļā aicina uz konkursiem un sacensībām

Skolu jaunieši un studenti tiek aicināti iesaistīties e-prasmju nedēļai īpaši sagatavotajos konkursos un sacensībās. Tā norisināsies no 28. februāra līdz 4. martam.

E – prasmju nedēļas ietvaros notiks vairāki konkursi:

IT barometra tests:  visi Latvijas iedzīvotāji, īpaši skolēni un jaunieši ir aicināti pārbaudīt savas prasmes IT barometra 3 moduļos (IT pamatprasmes, tekstapstrāde, izklājlapas).  Apkopojot 30 labākos rezultātus katrā modulī, tiks noskaidroti uzvarētāji, kas savā īpašumā varēs saņemt bezmaksas ECDL kartes. Konkursa norises vieta: www.ecdl.lv.

Konkurss, „Cik e-prasmīgs esi?”: Lattelecom organizētais e-prasmju un zināšanu konkurss būs izaicinājums visiem datorinteresentiem - gan iesācējiem, gan lietpratējiem, kas aicina pārbaudīt savas zināšanas e-prasmēs. Konkursa norises vieta internetā: www.maciespats.lv.

Portāla www.letonika.lv konkurss: līdzīgi kā pagājušajā gadā E-prasmju nedēļas laikā būs iespējams sacensties portāla letonika.lv konkursā - testā. Tā ir iespēja katram pašam pamēģināt letonika.lv portālu un pārbaudīt savu spēju ātri un efektīvi atrast informāciju. Grupām (piemēram, skolēniem) testu var organizēt kā sacensību un tas derēs arī iesācējiem, jo nav sarežģīts. Balvās būs visjaunākais Tildes Birojs 2011. Konkursa norises vieta: letonika.lv portāls (www.letonika.lv/tests). E-prasmju nedēļā no 28. februāra līdz 4. martam letonika.lv portālā darbosies speciāla piekļuves parole: Lietotājs: EPRASMES ; Parole: 2011

Visi e-prasmju nedēļas konkursi būs lietotājiem pieejami, sākot no 28. februāra, bet uzvarētāji mājaslapās tiks paziņoti 10. martā.

Uzziniet par to kas notiek Jūsu novadā vai pilsētā: www.eprasmes.lv.  

Pievieno komentāru

Nīcas novadā