Daļa bērnu mācīsies Nīcas kultūras namā 2

Tā kā turpinās remontdarbu pirmsskolas izglītības iestādes "Spārīte", bērnudārzs līdz 29. augustam turpinās darbu Rudes pamatskolas telpās, bet no septembra vidējās vecuma grupiņas tiks iekārtotas Nīcas kultūras namā.

Jau iepriekš ziņots, ka kopš jūnija Nīcas pirmsskolas izglītības iestādes "Spārīte" audzēkņi katru darba dienu kopā ar saviem skolotājām mēro ceļu uz Rudes pamatskolu, jo bērnu ierastajā mājvietā rit remontdarbi.
 
Līdz 29. septembrim bērnudārzs turpinās darbu Rudes pamatskolas telpās. "30. septembrī bērnudārzs būs slēgts, jo atvedīsim mēbeles un visu inventāru atpakaļ uz Nīcu un iekārtosim grupiņas "Spārītes" telpās," pastāsta bērnudārza vadītāja Daira Eglīte.

Darbu bērnudārza telpās no 2. septembra atsāks vecākās pirmsskolas grupiņas – piecgadīgie un sešgadīgie bērni. Bērniem vecumā no 2,5 līdz 5 gadiem telpas tiks iekārtotas Nīcas kultūras namā. "Telpas būs pilnībā nodotas bērnudārza rīcībā. Ēdienu nesīsim no bērnudārza, kas atrodas turpat līdzās un ir pat tuvāk, nekā to nesot uz Rudes pamatskolu," skaidro D. Eglīte.

Vidējas grupiņas darbu kultūras namā uzsāks ar 4. septembri. "Diemžēl vēl celtnieki nav devuši atbildi, vai no 2. septembra varēsim bērnudārzā uzņemt bērnus no pusotra gada vecuma. Tie ir jaunie bērniņi, kurus nevar izmitināt kultūras namā, jo tiem vajag adaptēties vidē, kur tie būs pastāvīgi, lai viņus netraumētu," stāsta bērnudārza vadītāja.
Konkrēta atbilde no celtniekiem gaidāma šodien.

Vairāk informācija pa tālruņiem 29132273 vai 29453148. Darbus veic būvfirma SIA "Dzintars AB", plānotais būvdarbu beigu termiņš ir 15. septembris.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Delnis

http://delna.lv/wp-content/uploads/2013/02/ViensLikumsVienaTaisnibaVisiem.jpg

pirms 8 gadiem, 2013.08.26 16:21

Nīcā