Cīņa par kartupeļu maisiem jau šo sestdien; petīciju iesniegs Dombrovskim

Sofijas Laivas 6. oktobrī Bārtas upē organizē laivošanas sacensības "Bārtas kartupelis‘12". Dalībnieki veiks tradicionālo 22km distanci laivās no Bārtas ciema tilta līdz Jaunajam tiltam Nīcā.

Lai noskaidrotu kartupeļu maisu īpašniekus, bez laivošanas dalībnieki pacīnīsies "kartupeļu bimbambolā" jeb kartupeļu mešanā maisā no attāluma. Tāpat pārbaudīs savas zināšanas viktorīnā. Šoreiz savus jautājumus laivotājiem uzdos Dzintars Jūra, kurš ir akcijas "Spēks ir tīrā jūrā" aizsācējs. Turklāt visiem dalībniekiem būs iespēja parakstīt petīciju, kura vēlāk tiks iesniegta MP Valdim Dombrovskim, lai valstiski sāktu risināt sasāpējušos jautājumus, kas saistīti ar Baltijas jūras ekoloģisko stāvokli.

Par visu dalībnieku vēderiem parūpēsies meksikāņu izcelsmes Latvijas pilsonis Havjers Garsija, kurš šogad piesolījis "Bārtas kartupeļa čillī biezzupu". Savukārt par možu garu Bārtas upes krastā gādās pārvietojamā PonijPirts.

Un vēl, atzīmējot 80 gadus senos Bārtas upes regulēšanas darbus, Nīcas senlietu krātuve radījusi ekspozīciju par tā laika notikumiem Bārtas upē. Ar unikālajām fotogrāfijām un stāstiem par Bārtas rakšanas darbiem varēs iepazīties pasāku ma dalībnieks un klātesošais.

Visveiklākie, precīzākie un erudītākie sacensību dalībnieki tiks pie Nīcas novada zemnieku dāvātiem kartupeļiem, savukārt par pārsteiguma balvām gādās gardo šprotu fabrika "Piejūra".

Vairāk ar pasākumu atradīsiet www.sofijaslaivas.lv.

Uz tikšanos 6. oktobrī!

"Sofijas laivas"

Pievieno komentāru

Nīcas novadā