Būs papildu pieturvietas Nīcas novadā

Pēc Nīcas novada iedzīvotāju un pašvaldības lūguma Kurzemes plānošanas reģiona Sabiedriskā transporta nodaļa nolēmusi no šā gada 16. septembra maršrutā Liepāja–Rucava iekļaut papildu pieturas.

"Pasažieriem tas būs izdevīgāk un lētāk," uzsver Kurzemes plānošanas reģiona Sabiedriskā transporta nodaļas vadītāja Vaira Brūdere. Parakstīta vienošanās ar AS "Liepājas autobusu parks" par izmaiņām maršrutā. Arī sestdienās un svētdienās būs papildreisi.
 
Maršrutos Nr. 6818 "Liepāja–Rucava–Latvijas/Lietuvas robeža" un Nr. 6820 "Liepāja–Rucava" tiek iekļautas papildu pieturas "Kalnišķi", "Bites", "Paipas" un "Rudzīši". Maršruta Nr.6820 "Liepāja–Rucava" reisi pulksten 12 no Liepājas autoostas un pulksten 13.20 no Rucavas būs katru dienu, ieskaitot sestdienas un svētdienas, par jaunumiem informē AS "Liepājas autobusu parks" Pasažieru pārvadājumu daļas vadītāja Ildze Kržanoviča.

Viņa atgādina, ka sezonas reisi maršrutā Liepāja–Nīca–Otaņķi pulksten 20.10 no Liepājas un pulksten 21 no Otaņķiem brauks tikai darba dienās.

Pievieno komentāru

Nīcā