Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bijām koši padziedāt 3

Nīcas etnogrāfiskais ansamblis saņēma ielūgumu no Jūrkalnes etnogrāfiskā ansambļa  „Mazie suiti”, lai 20.septembrī piedalītos etnogrāfiskās sadziedāšanās 60.jubilejā.


Mūs ļoti laipni un sirsnīgi sagaidīja ansambļa vadītāja trīszvaigžņu ordeņa kavaliere Ilga Lejniece ar savām jaukajām dziedātājām. Priecēja tas, ka ansamblī piedalās daudz bērnu. Suitu sievas patiešām Latvijā izceļas ar savām savdabīgajām dziesmām! Pasākumā bez mums piedalījās vēl vairāki etnogrāfiskie ansambļi, katrs ar savām dziesmām sumināja jubilārus.

Bet, kad visi kopā sāka dziedāt „Šai zemei vaj’g lietu” un „Pie Dieviņa gari galdi”, tad mazais Jūrkalnes klubs, šķiet, sāka kustēties. Lūk, ko var panākt ar dziesmām! Mēs taču visi zinām, ka dziedot cilvēkam atveras dvēsele, kļūstam labestīgāki, sirsnīgāki. Arī dzīves problēmas šķiet mazsvarīgas. Jubilāres ciemiņiem bija sarūpējušas garšīgu cienastu.
    
Mājupceļā mazliet uzkavējāmies pie Rīvas upītes pasakaini skaistā vietā. Tur nosvinējām mūsu ansambļa dalībnieces Skaidrītes un Agra Uļsku 51.kopdzīves gadu jubileju.
    
Pateicamies Nīcas novada domei un kultūras nama direktorei Diānai Ansulei par atbalstu.
    
Gribētos visiem novēlēt – saglabāsim katrs savā dvēselē  mazu saules stariņu, tad būs vieglāk dzīvot!
    

Pievieno komentāru

Komentāri 3

nīcenieces

neesat lepnas,aiciniet jaunas sejas!Mācieties no bārteniecēm!Dažāda vecuma-jauni,sirmi un briedums!Krāšņi!!!

pirms 9 gadiem, 2009.09.24 10:51

apbrīnoju

un priecājos par atraktīvajām un labestīgajām suitu sievām Jebkurā vietā uzrunājamas,smaidīgas ,asprātīgas ,dzirkstošas !
Kas vēl jaukāk ,ja jaunie līdzās-stabīls turpinājums.
Cienījamai ansambļa vadītājai Ilgai Leimanei un viņas kolektīvam -
daudz laimes sadziedāšanās J U B I L E J Ā !!!

pirms 9 gadiem, 2009.09.23 09:53

folklora

Ansambļa vadītāja ir Ilga Leimane nevis Ilga Lejniece.

pirms 9 gadiem, 2009.09.22 14:24

Nīcas novadā