Bernātos slēdz kafejnīcu "Dzintariņš" 2

No ceturtdienas, 19.marta, Nīcas novada Bernātos iecienītā kafejnīca "Dzintariņš" uz nenoteiktu laiku tiek slēgta. "Draugi, mēs skumsim pēc jums, taču drīz atkal tiksimies, kad tas būs droši mums visiem!" vēsta ieraksts kafejnīcas kontā feisbukā.

"Saņemam jautājumus - kāpēc esam slēguši kafejnīcu, vai tāpēc, ka nebija apmeklētāju un bija nerentabli? Mūsu atbilde ne vienu vien pārsteidz - nē, gluži otrādi, mēs bijām spiesti Dzintariņu slēgt tāpēc, ka cilvēki nāca pulkiem, ģimenēm, aizvien vairāk, nekā parasti. Bažīgus mūs darīja novērojumi, ka daži neslēpti pasmējās par mūsu ieviestajiem ierobežojumiem, ignorēja tos, kafejnīcā pamanījām arī pa kādam nupat atbraukušam no aizrobežas, kurš neievēro pašizolāciju," raksta kafejnīca.

"Šis lēmums mums galīgi nebija viegls. Mēs Dzintariņā esam 12 darbinieki, vairumam kafejnīca ir vienīgā darba vieta un ienākumu avots. Taču vienlaikus apzināmies, ka vispirms mēs nedrīkstam apdraudēt savu darbinieku un viņu ģimeņu veselību. Mēs nedrīkstam turēt atvērtu kafejnīcu laikā, kad nevaram garantēt mūsu apmeklētāju drošību. Atsāksim darbību tad vai tādā formā, kad un kā tas būs droši. Šobrīd aicinām #paliecmājās!".

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Zeķe-aunapauris

Es jau 10 gadus iztieku bez darba un naudas ienākumiem un dišu bladž

pirms gada, 2020.03.24 17:57

Nīcas novadā