Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bernātos sākas starptautisks apmācību kurss par līderību un sociālo pārmaiņu vadību

No 28. maija līdz 7. jūnijam Bernātos, viesnīcā "Chill Inn" notiks starptautisks apmācību kurss "Embodied Leadership", kura galvenā tēma ir līderība, sociālu un arī personisku pārmaiņu iniciēšana un īstenošana. Apmācību kursā piedalīsies 24 jauni jaunatnes un izglītības jomas profesionāļi no desmit Eiropas valstīm - Francijas, Itālijas, Spānijas, Maķedonijas, Horvātijas, Slovēnijas, Igaunijas, Latvijas, Rumānijas un Bulgārijas.

Šī apmācību kursa programmas veidošanā ir izmantota inovatīva metodoloģija, kas apvieno pieredzes mācīšanās principus, neformālās izglītības vērtības un metodes ar somatiskās mācīšanās elementiem, ietverot dažādas kustību aktivitātes, darbu ar ķermeni un savu emociju apzināšanos. Atzīstot, ka, lai spētu iedvesmot un vadīt citus, vispirms ir jāspēj pārvarēt un vadīt sevi, apmācībā liels uzsvars ir likts tieši uz dalībnieku personiskās izaugsmes veicināšanu.

Deviņu dienu laikā dalībnieki gūs labāku izpratni paši par sevi, attīstīs nevardarbīgās komunikācijas un sadarbības prasmes, gūs zināšanas par to, kā neverbālā komunikācija ietekmē cilvēka tēlu, palīdz stiprināt autoritāti un uzticēšanos, trenēs savu radošumu, mācīsies sniegt labāko no sevis un atklāt un īstenot to cilvēku potenciālu, ar kuriem viņi strādā kopā. Fiziskie, garīgie un intelektuālie uzdevumi, kā arī dažāda veida darbs grupā palīdzēs dalībniekiem iepazīt tādu līderības konceptu, kas ņem vērā ne tikai prāta, bet arī ķermeņa svarīgumu.

''Ķermeniskās līderības kurss ietver iespēju mācīties par līderību, sadarbību, kopienu attīstību un paša izaugsmi caur dažādām ķermeniskajām praksēm - jogu, akrobātiku, deju, meditāciju, improvizācijas teātri un  citām," stāsta Ilze Jēče, viena no programmas vadītājam. "Mūsu ķermenis nes sevī informāciju par mūsu paradumiem, emocionālo stāvokli, mentālo veselību un fizisko izturību. Apzināti kustoties un pievēršot uzmanību savām ķermeņa izjūtām un tām sekojošām domām, mēs varam izzināt savas barjeras izaugsmei un pilvērtīgai dzīvei, kā arī gūt tiešu iespēju ar tās pārveidot."

Aicinām mediju pārstāvjus izmantot iespēju satikt šī kursa dalībniekus un izzināt citu Eiropas valstu realitātes izglītības un jaunatnes darba jomā.

Plašāku informāciju par apmācību kursu ir iespējams lejupielādēt interneta adresē: http://ej.uz/t1ii

Informāciju sagatavoja projekta vadītāja Inese Priedīte

Pievieno komentāru

Nīcas novadā