Bernātos otrajos Ceriņu svētkos apmeklētāji tiek aicināti tērpties ceriņkrāsas tērpos

Biedrība "Mēs Bernātiem" 26. maijā aicina apmeklēt Ceriņu svēkus Bernātu ciemā. Pirmie Bernātu Ceriņu svētki pērn bija kupli apmeklēti un atzinīgi novērtēti, un nav šaubu - jaunā tradīcija jāturpina, vēstīts Nīcas novada mājaslapā.
 
Sarīkojums sāksies pulksten 12 ar svētku gājienu no kafejnīcas "Paviljons" līdz pasākuma norises vietai pie kafejnīcas "Dzintariņš". Gājiens noslēgsies ar kopfoto un Ceriņziedu salūtu. Spēkratus aicinām novietot  publiskajos stāvlaukumos un atļautās vietās ceļa malās (neapgrūtinot satiksmi) un doties nesteidzīgā pastaigā uz gājiena sākumpunktu, pa ceļam izbaudot ceļmalā ziedošo ceriņu burvību.
 
Visi aicināti tērpties ceriņkrāsas tērpos un rotāties ar ceriņu tēmas aksesuāriem. Īpašā Modes skatē tiks noteikts un apbalvots atraktīvākais modelis un krāšņākais tērps.

Būs arī laimīšu meklēšanas konkurss, viktorīna "Cik labi pazīsti Bernātus?", dažādas radošā darbnīcas, aktivitātes bērniem, muzikāli priekšnesumi Nīcas vidusskolas folkloras kopas "Rakari" un lauku kapellas "Paurupīte" izpildījumā un citi pārsteigumi. Svētku laikā no plkst. 11 līdz plkst. 16 darbosies amatniecības darinājumu un gardumu tirdziņš.

Pievieno komentāru

Nīcas novadā